_x000D_
_x000D_
Опис Ganzo G707:
_x000D__x000D_ Складаний ніж з напівавтоматичним відкриванням леза G707 від компанії Ganzo. Досить непомітний дизайн ножа G707 надає йому елегантність і витонченість. Лезо з полуторним прямим заточуванням виконано з нержавіючої сталі 440С, яка відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками і має твердість 58-60 одиниць за шкалою Роквелла._x000D_
_x000D__x000D_ Для того щоб відкрити лезо слід натиснути кнопку, яка незначно виступає на рукояті; це є гарантією того, що ніж не відкриється самостійно від випадкового натискання в кишені. Щоб скласти ніж G707, слід натиснути кнопку і другою рукою заховати лезо в рукоять (вона, до речі, виконана з алюмінію і має дерев'яні вставки). Прекрасна модель для використання в міських умовах._x000D_
Артикул виробника: G707
id am-44747
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 115 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, ексклюзивний, викидний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 204 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 118 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Plunge lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
- Цена: 1 363 ₴





