
Багатофункціональний ніж Ruike Trekker LD42-B, (8.5 см) 12C27 / G10 чорний, 19 інстр.
3 729 ₴
- В наличии
- Код: 161263
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Trekker LD42:
_x000D__x000D_ Виготовляється Ruike Trekker LD42 виключно з високоякісних матеріалів. Збірка теж проводиться на технологічному обладнанні, так що ніяких люфтів і нерівностей точно не буде. Всього у складі ножа аж 19 різних інструментів, серед яких ножиці, дві викрутки (маленька й середня), дротовий загин, гайковий ключ, шило, розгортка, склобій, штопор, колечко під темляк і повнорозмірний пінцет, який зберігається в рукояті і може використовуватися окремо від усього набору._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок виготовлений зі сталі 12С27, а тому він без проблем витримує величезні навантаження. Крім хорошої міцності у нього ще і відмінна стійкість до корозії, а також твердість 59HRC. Ріжуча кромка відмінно тримає заточку, а правку виконувати легко за допомогою звичайної домашньої точила. Слід зазначити, що всі інструменти виконані з даного металу._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять виконана з композитного матеріалу під назвою G10. Він відрізняється високою міцністю і без проблем переживає падіння з висоти і великі навантаження на розтяг і вигин. Високі і низькі температури також ніяк не вплинуть на накладки з цього склотекстоліти. Поверхня зроблена текстурованою, а тому забезпечується дуже надійний хват. Збоку розташовується зручна притискна кліпса._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- у складі – 19 різних інструментів; _x000D_
- інструменти і клинок зроблені із сталі 12С27; _x000D_
- у відкритому стані ніж Ruike LD42 в довжину – 199 мм; _x000D_
- довжина леза – 85 мм.; _x000D_
- ручка зроблена з склотекстоліти; _x000D_
- у відкритому вигляді клинок блокується замком Liner Lock; _x000D_
- вага – 205 г.. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Багатофункціональний ніж LD42 має гарантію 5 років._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо з одноруким відкриттям _x000D_
- Ножиці _x000D_
- Інструмент для закручування дроту _x000D_
- Відкривачка для пляшок _x000D_
- Велика викрутка 6,5 мм _x000D_
- Інструмент для оголення дроти _x000D_
- Пила по дереву _x000D_
- Інструмент для роботи з проводом _x000D_
- Ключ для велосипедних спиць _x000D_
- Отвір для нитки _x000D_
- Скальпель _x000D_
- Шило _x000D_
- Стропоріз _x000D_
- Мала викрутка 3 мм _x000D_
- Кишенькова кліпса _x000D_
- Штопор _x000D_
- Склобій _x000D_
- Кільце для ключів/ темляка _x000D_
- Пінцет _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: LD42-B
id am-44922
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 205 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 199 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 3 729 ₴


