
Ніж складаний туристичний Ruike P135-SF, (9.2 см) 14C28N / steel 420 сірий
3 950 ₴
- В наличии
- Код: 161270
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P135-SF:
_x000D__x000D_ Досить багато виробників з року в рік намагаються здивувати користувача оригінальністю своїх ножів, і у компанії Ruike це цілком вийшло. Модель P135-SF володіє оригінальним дизайном, в основі якого лежить нержавіюча сталь і грубі, грановані форми. Проте на цьому переваги ножа не закінчуються. Незважаючи на трохи футуристичний зовнішній вигляд, дана модель має дуже просту конструкцію і з упевненістю витримує різні несприятливі умови експлуатації, чи то сильні забруднення, тривале перебування біля води чи підвищені механічні навантаження._x000D_
_x000D__x000D_ Фіксація клинка у відритому вигляді забезпечується з допомогою замка типу Frame lock. Хоч на перший погляд може здатися, що такого механізму цілком достатня навіть для самих екстремальних умов, інженери Ruike вирішили встановити додатковий механічний фіксатор, виконаний у вигляді повзунка над основним замком, що має назву Beta Plus lock. Це пристосування дозволяє надійно фіксувати лайнер під клинком, перешкоджаючи його складання навіть при значних навантаженнях._x000D_
_x000D__x000D_ В якості матеріалу клинка була обібрана сталь виробництва Sandvik – 14C28N. Вона відмінно показує себе при тривалій експлуатації, так як довго зберігає міцність і не іржавіє навіть після контакту з вологою. А вісь рукояті виготовлена з 420-ої сталі з поверхневою шліфуванням, виконаної способом Stonewash._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- модель Ruike P135-SF має складну конструкцію (Flipper); _x000D_
- у відкритому вигляді повна довжина ножа становить 21,4 см, в складеному — 12,2 см; _x000D_
- рукоять ножа виконана з двох суцільнолитих металевих пластин (сталь марки 420), а їх поверхня відшліфована методом Stonewash; _x000D_
- встановлений замок типу Frame lock, доповнений механічним фіксатором Beta Plus lock; _x000D_
- відкриття ножа проводитися з допомогою «плавця», що є частиною клинка; _x000D_
- лезо ножа виготовлене з нержавіючої сталі марки 14C28N, загартованої до рівня 58-60 HRC; _x000D_
- повна довжина клинка — 9,2 см; _x000D_
- товщина біля обуха — 3,5 мм; _x000D_
- вага ножа разом зі знімною кліпсою — 167 грам. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Для моделі Ruike P135-SF тривалість офіційної гарантії становить 5 років._x000D_
Артикул виробника: P135-SF
id am-44929
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Серый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 167 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Общая длина | 214 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 122 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Цена: 3 950 ₴











