
Ніж складаний туристичний Ruike Hussar P121-G, (9.2 см) 14C28N / G10 зелений
2 910 ₴
- В наличии
- Код: 161274
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Hussar Р121:
_x000D__x000D_ Головним достоїнством ножів Ruike, крім відмінної якості виготовлення, є оригінальний дизайн. Яскравим тому прикладом може послужити навіть така проста модель, як P121. Вже при першому погляді видно якісний підхід до створення дизайну і обробці комплектуючих ножа в цілому._x000D_
_x000D__x000D_ Його клинок виготовлений з нержавіючої сталі марки 14C28N виробництва Sandvik. Цей тип сталі володіє добре збалансованим складом, завдяки чому не схильний до утворення корозії і володіє відмінною зносостійкістю. До того ж, ріжуча кромка довго зберігає гостроту навіть при активній експлуатації._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо має вигнуту форму що позитивно позначається на якості реза і рубають дій, зважаючи ніж P121 можна застосовувати як для нарізки продуктів під час пікніка, так і для підготовки гілок на вогнище в поході._x000D_
_x000D__x000D_ Біля основи клинка присутній невеликий «плавець», за допомогою якого ножа і відкривається. У відкритому положенні він стає на початку рукояті, граючи роль гарді. Завдяки наявності спеціальних шарнірів, клинок ножа плавно і досить швидко висувається з рукоятки. У робочому положенні він фіксується з допомогою замка Liner-lock._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять ножа складається з сталевих лайнерів і накладок з G10. Слід зазначити, що одна з пластин лайнерів має спеціальні отвори для полегшення ваги. Накладки можуть мати чорний (P121-B) або зелений (P121-G) колір._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- модель P121 має складну конструкцію; _x000D_
- відкриття проводитися за допомогою спеціального «плавця»; _x000D_
- ніж має підшипники, що забезпечують плавні відкривання ножа; _x000D_
- повна довжина P121 в робочому вигляді становить 21,5 см / в закритому — 12,2 см; _x000D_
- матеріалом клинка є сталь 14C28N виробництва Sandvik; _x000D_
- клинок ножа має такі розміри: довжина — 9,2 см, ширина біля обуха — 3,5 мм; _x000D_
- тип заточення ріжучої кромки — пряма; _x000D_
- було проведене гартування леза до рівня 58-60 HRC; _x000D_
- присутній замикаючий механізм Liner-lock; _x000D_
- накладки на рукоять виготовлені з ударостійкого полімеру — G10; _x000D_
- ніж Ruike P121 може мати ручку чорного або зеленого кольору (позначені індексами P121-B і P121-G відповідно); _x000D_
- цей ніж штатно укомплектуваний жорсткою металевою кліпсою; _x000D_
- вага 127 грам. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія:Тривалість офіційної гарантії для складного ножа Ruike P121 (з будь забарвленням рукояті) становить 5 років. Подалі обслуговування і ремонт ножа будуть проводитись на платній основі._x000D_
Артикул виробника: P121-G
id am-44934
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 127 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 92.2 мм |
| Общая длина | 215 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 122 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 2 910 ₴











