
Ніж складаний туристичний Ruike P128-SF, (9.3 см) 14C28N / 3cr14n сірий
3 820 ₴
- В наличии
- Код: 161275
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P128-SF:
_x000D__x000D_ Такі складні ножі, як Ruike P128-SF, є оптимальним варіантом, коли необхідний універсальний інструмент. Адже вони легко справляються і з повсякденними завданнями, і з тімі, що виникають під час туристичних поїздок на природу. Така універсальність легко пояснюється скрупульозним підходом виробників до вибору матеріалів і загальному якістю виготовлення ножів. Лезо даної моделі виконується зі сталі 14C28N, яка виробляється в Швеції. Це відмінно збалансована нержавійка з високим рівнем твердості в результаті гарту (до 60 HRC). Довжина клинка в моделі Ruike P128-SF дорівнює 93 мм. Оскільки цим ножем цілком можна виконувати різні господарські роботи, які актуальні під час риболовлі або туристичного походу, його лезо зроблене досить міцним за рахунок товщини клинка 3,5 мм. Щоб було зручно різати ножем будь-які матеріали, лезо ножа зроблено добре заточеним. Крім того, особливістю даної моделі є шліфування Stone washed, яка робить метал матовим і не відбиває сонячні промені._x000D_
_x000D__x000D_
Таким же способом, як лезо, відшліфована і рукоятка ножа, яка також зроблена зі сталі. Для даної деталі виробники вирішили використати ще більш стійку до іржавіння сталь марки 3Cr14N, також виготовлену в Швеції. Лицьова сторона рукоятки оформлена мінімалістично, а на зворотній стороні є притискна кліпса, розташовані кнопки замків. До речі кажучи, в моделі Ruike P128-SF використовується відразу 2 фіксатора леза. Головну роль грає Frame lock — лінійний по конструкції механізм, частиною якого є сама рукоятка ножа. Додатковим замком є "Beta Plus" Safety Lock, який гарантує, що навіть при особливо великих навантаженнях, ніж не складеться.
_x000D_
Особливості:_x000D_
- _x000D_
- кишеньковий універсальний ніж; _x000D_
- дана модель — повністю сталева; _x000D_
- розмір леза в довжину становить 93 мм; _x000D_
- товщина леза Ruike P128-SF досягає 3,5 мм; _x000D_
- ніж даної моделі гладко заточений; _x000D_
- використовується матовое шліфування Stone wash; _x000D_
- марка стали для клинка — нержавійка 14C28N; _x000D_
- марка стали для рукоятки — нержавійка 3Cr14N; _x000D_
- залізо утримується відкритим за допомогою замка Frame lock; _x000D_
- встановлено допоміжний замок "Beta Plus" Safety Lock. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Встановлений виробниками період гарантії на ножі Ruike P128-SF становить 5 років._x000D_
Артикул виробника: P128-SF
id am-44936
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 159 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 93 мм |
| Общая длина | 217 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 124 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Цена: 3 820 ₴










