_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G704:
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_
Ganzo 704 — дуже вдала модель туристичного ножа від компанії Ganzo, запропонована в трьох колірних оформленнях рукояті. Функціональний клинок класичної форми drop-point з прямою заточуванням виконаний з легованої висококласної сталі марки 440С (58-60 HRC) і фіксується механізмом Axis Lock.
_x000D_
_x000D_ Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і чудово збалансований. В робочому стані розмір ножа — 20 см, а на лезо відведено 8.6 см. Обрана довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвату і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті — композитний текстоліт G10 — наділений високими показниками міцності і зносостійкості.
_x000D_
_x000D_ В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний, - його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага — 140 г. В управлінні ніж теж дуже ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатора Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
_x000D_
_x000D_ Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само має вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточування.
_x000D_
_x000D_ Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704 — модель досить приваблива для будь-якої активної людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри дозволяють легко використовувати ніж як повсякденного портативного інструменту._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_ Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і чудово збалансований. В робочому стані розмір ножа — 20 см, а на лезо відведено 8.6 см. Обрана довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвату і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті — композитний текстоліт G10 — наділений високими показниками міцності і зносостійкості.
_x000D_
_x000D_ В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний, - його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага — 140 г. В управлінні ніж теж дуже ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатора Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
_x000D_
_x000D_ Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само має вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточування.
_x000D_
_x000D_ Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704 — модель досить приваблива для будь-якої активної людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри дозволяють легко використовувати ніж як повсякденного портативного інструменту._x000D_
_x000D_
_x000D_
Артикул виробника: G704
id am-45051
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 140 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Информация для заказа
- Цена: 1 441 ₴










