
Ніж фіксований туристичний Ruike Hornet F815-J, (8.5 см) 14C28N / G10 помаранчевий
3 898 ₴
- В наличии
- Код: 161309
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Hornet F815:
_x000D__x000D_ Модель F815 від компанії Ruike – це легкий і практичний ніж, який стане надійним помічником у будь-якій ситуації. У нього невеликі габарити і маса, але при цьому виглядає він як по-справжньому професійний інструмент._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок ножа Ruike F815 виготовляється з хромистої сучасної сталі марки 14С286N Sandvik. Створювався цей метал спеціально для того, щоб використовувати його при виробництві ножових ліз. Це означає, що інженери фокусувалися на поліпшення показників твердості, гостроти клинка та стабільності ріжучої кромки. А завдяки високому вмісту хрому, лезо не схильне виникненню корозійних процесів._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять виконана з композиту G10, виготовленого з безперервної стек гілок склотканини. У цього матеріалу відмінна стійкість до механічних пошкоджень. Форма ручки забезпечує надійний хват, є спеціальна захист пальців від випадкових пошкоджень. Для полегшення рукояті, в її центрі виконано овальне отвір, але воно абсолютно не впливає на відмінну міцність і зручність ножа._x000D_
_x000D__x000D_ У комплекті поставляються зручні піхви, конструкція яких запатентована компанією Ruike. Їх можна причепити на ремінь і розмістити ніж в будь-якому зручному положенні._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- матеріал клинка – сталь 14С28N Sandvik; _x000D_
- рукоять виготовлена з композиту G10; _x000D_
- повна довжина – 190 мм; _x000D_
- лезо довжиною 85 мм; _x000D_
- товщина обуха – 3,5 мм.; _x000D_
- маса – 105 р.; _x000D_
- в комплекті є піхви з ABS-пластика. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Гарантійний рядків ніж Ruike F815 становить 5 років._x000D_
Артикул виробника: F815-J
id am-45086
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 105 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 190 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Чохол / піхви | Є |
- Цена: 3 898 ₴











