
Ніж складаний туристичний Ruike P108-SB, (8.8 см) 14C28N / 3cr14n чорний
3 742 ₴
- В наличии
- Код: 161318
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P108-SB:
_x000D__x000D_ Ніж Ruike P108-SB створений для повсякденного використання в місті, на природі. Він має невеликі розміри, але дуже зручний у використанні. До того ж, це міцний і надійний клинок, за яких не потрібно особливо ретельно доглядати. Весь ніж зроблений з металу, але для його клинка і рукоятки використовуються різні марки стали._x000D_
_x000D__x000D_ Так, клинок виготовлено з сплаву 14C28N — одного з кращих для кухонних ножів та інших, яким має частий контакт з водою. У нього висока опірність до будь-яких видів корозії, а разом з тим — твердість близько 58-60 HRC, що забезпечує хорошу стійкість заточування. Ріжуча кромка ножа зроблена по всій своїй довжині гладкою. А високу міцність клинку забезпечує і досить велика товщина — 3,1 мм. Крім того, що клинок зроблений чорним, він ще і матовий, що досягнуто шляхом шліфування Stone washed._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка виготовляється з менш твердої сталі — 3Cr14N. Зате у цього сплаву відмінна стійкість до корозії, що робить ніж подібного призначення ще більш довговічним. Ручка також пофарбована в чорний колір і відшліфована тим же способом, що й лезо ножа. Даний вибір технік фінішної обробки дозволив створити дійсно красивий і дуже зручний у використанні ножа._x000D_
_x000D__x000D_
Положення клинка регулюється за рахунок вбудованих в ніж замків. Основний з них — це блокіратор лінійного типу Frame Lock. А в якості додаткового вбудований "Beta Plus" Safety Lock. Разом вони забезпечують дійсно надійне утримання клинка у відкритому стані, не даючи йому складатися всередину рукоятки навіть під впливом великих навантажень.
_x000D_
Особливості:_x000D_
- _x000D_
- повністю металевий кишеньковий ніж; _x000D_
- для клинка обрана сталь марки 14C28N; _x000D_
- для ручки ножа використовується сталь 3Cr14N; _x000D_
- всі деталі ножа відшліфовані способом Stone washed; _x000D_
- металеві частини пофарбовані в чорний колір; _x000D_
- довжина леза становить 88 мм; _x000D_
- загальні габарити ножа — 210 мм; _x000D_
- довжина складеного ножа — 120 мм; _x000D_
- у конструкції використовуються фіксатори Frame Lock і "Beta Plus" Safety Lock; _x000D_
- ніж важить 118 грам. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Покупці ножів Ruike P108-SB можуть скористатися п'ятирічної офіційною гарантією виробників._x000D_
Артикул виробника: P108-SB
id am-45162
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 118 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 120 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Цена: 3 742 ₴











