
Ніж складаний туристичний Ruike Fang P852-B, (8.9 см) 14C28N / G10 чорний
3 391 ₴
- В наличии
- Код: 161321
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P852-B:
_x000D__x000D_ Хороший туристичний ніж повинен бути одночасно надійним і зручним. Ну а якщо він ще й має приємний дизайн, то це тільки плюс для користувача. Модель Ruike P852-B є якраз таким ножем. Вона була розроблена як універсальний інструмент підходить для виконання найрізноманітніших завдань._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо представленого ножа має форму Drop-point і гладку заточування ріжучої кромки, завдяки чому з її допомогою можна здійснювати рівний і акуратний рез. А за рахунок трохи скошених граней на обуху, він також підходить і для виконання колючих дій, що напевно буде корисно при виконанні ремонту або у приготуванні їжі. Для його виготовлення використовується нержавіюча сталь марки 14C28N, загартована до рівня 58-60 HRC, завдяки чому клинок володіє хорошою міцністю, ударною в'язкістю і не іржавіє після контакту з водою._x000D_
_x000D__x000D_ Приведення ножа Ruike P852-B в «робочий» стан здійснюється за допомогою спеціального «плавця» та вбудованої системи підшипників. А ось блокування клинка у відкритому вигляді проводиться замком Liner-lock. Однією з особливостей цього ножа є наявність запатентованого механізму ThumbUp safety lock, який дозволяє додатково «підперти» основний замок, через що клинок ножа гарантовано не складеться навіть якщо ви випадково зачепите пластину Liner-lock._x000D_
_x000D__x000D_ В основі рукояті Ruike P852-B лежать пара сталевих лайнерів з нержавіючої сталі марки 420. На них в свою чергу встановлені накладки з G10 чорного кольору з фактурною поверхнею. Подібне поєднання матеріалів, а також чудова збірка роблять рукоять ножа гранично міцною і стійкою до навантажень._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- модель Ruike P852-B має складну конструкцію; _x000D_
- повна довжина ножа у відкритому вигляді — 206 мм, а в закритому — 117 мм; _x000D_
- відкриття клинка провадиться за допомогою так званого «плавця»; _x000D_
- у робочому положенні лезо блокується замком Liner-lock, доповненим механізмом ThumbUp safety lock; _x000D_
- модель P852-B оснащена системою підшипників; _x000D_
- лезо має довжину 89 мм і товщину біля обуха — 3,5 мм; _x000D_
- клинок виконаний у формі Drop-point і володіє гладкою заточуванням ріжучої кромки; _x000D_
- лезо виготовлено з нержавіючої сталі марки 14C28N; _x000D_
- рівень загартування клинка — 58-60 HRC; _x000D_
- лайнери виконані зі сталі марки 420; _x000D_
- накладки на рукоять і бекспейсер виготовлені з G10; _x000D_
- ніж має отвір для установки запобіжного темляка і кліпсу; _x000D_
- вага — 162 г. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: офіційна, діє протягом 5 років з моменту покупки._x000D_
Артикул виробника: P852-B
id am-45257
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 162 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 206 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 117 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 3 391 ₴








