_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird (by Ganzo) FH13-SS:
_x000D__x000D_ Для поїздок на природу знадобиться невелике, бажано – легкий, але практичний і дуже надійний ніж. Всім перерахованим вимогам відповідає Firebird FH13-SS. Це сучасна кишенькова модель з відмінними робочими характеристиками. Такий ніж в нагоді і на природі, і просто для виконання підсобних робіт у місті._x000D_
_x000D__x000D_ Для леза виробники вирішили використовувати сталь D2. Вона широко відома в ножовий галузі за хороший баланс твердості, корозійної стійкості і ціни. Додаткові легуючі добавки роблять даний сплав напівнержавіючим навіть незважаючи на те, що в його складі більше 0,5% доводиться на вуглець. Зроблені клинки з цієї сталі не вимагають частого заточування, а догляд за ними зводиться до простого миття та протирання сухою тканиною після завершення роботи._x000D_
_x000D__x000D_ У цій моделі лезо має одну з найбільш популярних форм Drop point. Воно підходить для роботи практично з будь-якими матеріалами, оскільки добре підігнаний і закінчується гострим кінчиком. Колір клинка – темний, а до того ж – матовий. Цей ефект досягнуто за рахунок галтовки і покриття особливим стійким фарбувальним складом. Довжина клинка дорівнює 87 мм. Особливу міцність йому надає товщина 3,3 мм._x000D_
_x000D__x000D_ Для рукоятки виробники також вирішили використовувати метал. Проте для цієї деталі була обрана більш стійка до впливу води нержавіюча сталь. Форма ручки дуже проста, без будь-яких надмірностей у дизайні. Але оригінальність їй забезпечує така ж фінішна обробка, як і у леза ножа. А для зручності користувачів, до рукоятки прикручена невелика сталева кліпса, що дозволяє зафіксувати інструмент в кишені або на поясі._x000D_
_x000D__x000D_ Як і інші якісні моделі цього бренду, Firebird FH13-SS оснащений спеціальним ножовим замком. Він називається Frame lock і є однією з різновидів блокаторів лінійного типу. Саме такі замки вважаються одними з найбільш надійних і довговічних._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- зручний кишеньковий ніж; _x000D_
- форма леза – це Drop point; _x000D_
- клинок забарвлений в темний колір; _x000D_
- для леза взята сталь D2; _x000D_
- довжина клинка – 87 мм; _x000D_
- лінія обуха має ширину 3,3 мм; _x000D_
- рукоятка виконана з нержавіючої сталі; _x000D_
- колір ручки ножа – чорний; _x000D_
- в даній моделі встановлений замок Frame lock; _x000D_
- загальний розмір ножа – 205 мм; _x000D_
- вага даної моделі – 112 г. _x000D_
Артикул виробника: FH13-SS
id am-45338
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 112 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 2 247 ₴












