Опис мачете Firebird F804:
_x000D_В асортименті компанії Firebird є не тільки різноманітні ножі і мультитули, а й такий корисний вид інструментів як мачете. Модель Firebird F804 має форму традиційного кукрі і відмінно підходить для рубаючих дій при роботі з різними рослинами. За рахунок зміщеного центру ваги і масивного клинка з гладким заточуванням значно полегшується експлуатація мачете.
_x000D_Сам клинок виконаний зі сталі марки 5CR15, що відрізняється хорошою міцністю і стійкістю до динамічних навантажень і був загартований до рівня 54 HRC. Таким чином, мачете довго залишається гострим і не гнеться або ламається при інтенсивній експлуатації.
_x000D_Для захисту полотна клинка від корозії виробник наніс на нього спеціальне покриття чорного кольору, яке не тільки перешкоджає корозії, а й робить лезо матовим.
_x000D_Рукоятка має ергономічні форми з досить глибокими під палець виїмками і текстурованою поверхнею. Завдяки цьому мачете Firebird F804 гарантовано не вислизне з рук при намоканні. Для виготовлення рукояті застосовується прогумований пластик, стійкий до механічних впливів, впливу вологи і температурних перепадів. Тобто, ви зможете застосовувати модель F804 в будь-яку погоду і в будь-яких умовах.
_x000D_У комплекті з мачете Firebird F804 також надається спеціальний нейлоновий чохол для транспортування (зі знімною лямкою).
_x000D_Особливість:
_x000D_- _x000D_
- тип мачете по конструкції - нескладане (Full-tang); _x000D_
- Повна довжина моделі F804 становить 44,0 см; _x000D_
- Довжина клинка-28,6 см, а його товщина у обуха — 3,5 мм; _x000D_
- Матеріал клинка-сталь марки 5CR15; _x000D_
- твердість леза - ~54 HRC; _x000D_
- тип заточування ріжучої кромки-гладка; _x000D_
- поверхня клинка має захисне покриття чорного кольору; _x000D_
- Матеріал рукояті-прогумований пластик з фактурною поверхнею; _x000D_
- у комплекті з мачете Firebird F804 надається також нейлоновий чохол; _x000D_
- вага мачете-544 грами. _x000D_
Гарантія: 1 рік.
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: F804
id am-45604
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 544 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | армійський, мачете |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 286 мм |
| Общая длина | 440 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 5CR15 |
| Твердість клинка | 54 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 2 000 ₴






