
Ніж складаний кишеньковий Ruike P881-W, (7.6 см) 14C28N / G10 бежевий
2 741 ₴
- В наличии
- Код: 161362
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P881-W:
_x000D__x000D_ Фірма Ruike заслужила репутацію гідного виробника ножів, чиї вироби за короткий термін підкорили глобальний ринок. Під вказаною торговою маркою випускаються надійні, з хорошим функціоналом, зручні, продумані моделі, які, крім іншого, відрізняються ще і стильним дизайном. В даний час асортимент виробів включає всього лише кілька десятків моделей, але кожен такий ніж творці зробили бездоганним._x000D_
_x000D__x000D_ Це можна віднести і до новинки Ruike P881-W. Складаний керамбит має темно-бежевий колір рукояті і довжину в розкритому вигляді 20,2 сантиметри. Забарвлення ножа неоднорідне, з малюнком. Модель має зручну металеву кліпсу, яка дозволяє кріпити ніж на одяг або, приміром, на рюкзак. У виробу є цілий підшипник і замок за типом Liner lock. Цей замок захищає ніж від випадкового відкриття або випадкового закриття. Дуже безпечний і надійний механізм, який значно спростив використання ножів. В результаті відкривати і закривати модель можна буквально однією рукою._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо новинки досягає 7,6 сантиметра, товщина клинка дорівнює трьом з половиною міліметрів. Клинок ножа виготовлений з використанням сталі марки 14C28N. Дана сталь при створенні пройшла кріогенну обробку. Металевий сплав 14C28N шведської компанії Sandvic Stainless не схильний до корозійних процесів. Сталь створювали спеціально для виготовлення ножів, твердість її досягає 55-62 HRC. Твердість моделі – 58-60 одиниць за шкалою Роквелла, що вважається непоганим показником. Ніж надійний, відмінно розрізає і витримує механічні навантаження без втрати ефективності. Рукоятка моделі зроблена із застосуванням G10. Це міцний, водонепроникний, стійкий до зношення матеріал. Він довговічний, за рахунок наявності таких цінних якостей його часто застосовують при розробці ножовий продукції. Також в основі рукояті – нержавіюча сталь 420._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж P881-W зробили спеціально для тих користувачів, хто віддає перевагу варіанти тактичного призначення. Для цього у вироби є всі необхідні якості. Модель оснащена зручним заднім кільцем, яка не тільки гарантує міцне захоплення і утримання, але також дає більше можливостей для ударів і захисту. Словом, це добротний і якісний ніж, який, крім іншого, є першим складним керамбітом Ruike. Він надійний, і розроблений для цінителів вишуканих і продуманих інструментів._x000D_
_x000D_ Особливості:_x000D_- _x000D_
- складна модель-керамбіт; _x000D_
- повний розмір ножа 20,2 сантиметра; _x000D_
- вага новинки – 134 грами; _x000D_
- твердість 58-60 одиниць Роквелла; _x000D_
- клинок виготовлений із сталі 14C28N; _x000D_
- ручка зроблена з застосуванням G10; _x000D_
- ніж оснащений замком Liner lock; _x000D_
- довжина клинка становить 7,6 сантиметра. _x000D_
Артикул виробника: P881-W
id am-45606
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 134 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Общая длина | 202 мм |
| Колір рукоятки | темно-бежевий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | kerambit |
- Цена: 2 741 ₴







