
Ніж складаний туристичний Ruike P127-CB, (9.1 см) 14C28N / G10 + карбоновий fiber чорний
3 976 ₴
- В наличии
- Код: 161364
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
Опис ножа Ruike P127-CB:
Торгова марка Ruike не так давно присутній на ринку ножовий продукції. Тим не менш, фірмі вдалося зарекомендувати себе, як виробника конкурентоспроможних і першокласних виробів. Ножі Ruike завоювали чимало шанувальників, і зовсім не даремно. Ці міцні, оригінальні, практичні моделі зроблені з застосуванням сучасних, надійних матеріалів. Висока якість компонентів, що використовуються при виробництві, очевидно. В результаті виходять ножі, які здатні дуже довго служити своїм власникам. Це ж стосується і чергової новинки, моделі Ruike P127-CB._x000D_
Виріб являє собою складаний ніж з прямою рукояткою забарвлення «карбон». Ручка моделі має геометричний малюнок. Загальна довжина ножа становить 21,5 сантиметри, вага – 112 грамів. Довжина клинка при цьому трохи перевищує 9 сантиметрів, а товщина його дорівнює 3,1 міліметра._x000D_
Лезо новинки зроблено зі сталі марки 14C28N, твердість якої досягає 58-60 одиниць Роквелла. Специфіка цього сплаву полягає в його оптимально підібраному хімічному складі. Сталь насичена хромом, вона застосовується при створенні професійної ножовий продукції. Металевий сплав забезпечує виробам міцності, гостроту і стійкість до іржі._x000D_
Рукоятка у своїй основі має склотекстоліт G10. Матеріал досить міцний, стійкий до пошкоджень і високій температурі. Крім того, його без праці можна фарбувати в різні кольори. При наявності G10 ніж знаходить такі якості, як захищеність від потертостей і подряпин, а також здатність витримувати механічні навантаження. Рукоять доповнено накладкою з вуглецевого волокна. При створенні рукояті також використовувалася сталь марки 420. Вона досить часто зустрічається. Це захищена від корозії сталь, хоча при цьому відносно м'яка._x000D_
У ножа є замок типу Liner lock, який забезпечує моделі більшу безпеку. Так, наприклад, він перешкоджає випадковому закриттю клинка. Кульковий підшипник вироби зроблений зі спеціального хромованої сталі з високим вмістом карбону. Твердий, стійкий до стирання, довговічний._x000D_
Ніж P127-СВ стане в нагоді в туристичних цілях, у мандрівках, під час пікніка. Також він буде корисний як EDC-варіант. Володіє хорошими ріжучими якостями, довго тримає заточку, міцний, довговічний. Чудовий помічник при вирішенні різних побутових завдань._x000D_
Особливості:- _x000D_
- складна модель; _x000D_
- вага ножа становить 112 грам; _x000D_
- повна довжина моделі 21,5 сантиметра; _x000D_
- лезо ножа зроблено зі сталі 14C28N; _x000D_
- твердість клинка становить 58-60 одиниць Роквелла; _x000D_
- виріб має замок типу Liner lock; _x000D_
- довжина леза 9,1 сантиметри. _x000D_
Артикул виробника: P127-CB
id am-45608
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 112 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Общая длина | 215 мм |
| Колір рукоятки | карбон |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | танто |
- Цена: 3 976 ₴






