
Ніж складаний туристичний Ruike P851-B, (8.9 см) 14C28N / G10 чорний
2 962 ₴
- В наличии
- Код: 161365
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P851-B:
_x000D__x000D_ Ножовий виробник Ruike має відносно недовгу історію розвитку. За трохи більше 20 років фірма стала одним з передових творців високоякісних, оригінальних виробів з продуманою конструкцією. Ножі Ruike здобули популярність і серед екстремалів та аматорів активного відпочинку, і серед тих, хто просто цінує надійні пристосування. _x000D_
_x000D__x000D_ Нещодавно світ побачив ще один продукт компанії – ніж P851-B. Це складна модель, з рельєфною рукояттю темно-сірого кольору. Повна довжина моделі складає 20,6 сантиметри. Довжина леза – 8,9 см, товщина – 3,5 міліметра. Ніж важить 160 грам. Відмітна особливість новинки полягає у формі клинка «танто». Лезо подібного типу однаково добре справляється з проколюванням і нарізанням. Модель має зручну рукоятку зігнутої форми, адаптовану під часте використання. Утримувати ніж досить комфортно. Виріб забезпечений надійним замком типу Liner lock, за рахунок якого використовувати його максимально безпечно. Модель захищена від випадкового відкриття або закриття. _x000D_
_x000D__x000D_ Лезо ножа виготовлене із сталі марки 14C28N. Рукоять моделі зроблена з використанням композитного матеріалу G10, а також нержавіючої сталі марки 420. Вибір даних матеріалів в якості основи для ножа пояснюється їх збалансованістю, міцністю і стійкістю до різних зовнішніх впливів. Сталь 14C28N являє собою оптимальний за хімічним складом сплав, з відмінною твердістю і високою захищеністю від дії корозії. Лезо без проблем піддається переточування, крім того, добре зберігається його ріжуча кромка. Такі якості роблять сталь 14C28N хорошим вибором для створення ножів. G10 являє собою склотекстоліт, з'єднання скловолокна і епоксидної смоли. Особливості матеріалу – його хороша здатність до фарбування, стійкість до механічних пошкоджень, а також дії високих температур. _x000D_
_x000D__x000D_ В результаті готовий продукт виходить по-справжньому міцним, витривалим і довговічним. Твердість клинка становить близько 58-60 одиниць Роквелла. Це досить хороший показник, як для такого типу інструментів. Новинка підходить для застосування в туристичних цілях, також підходить для тактичного використання. Легка, компактна модель оптимальна для постійного носіння. Ніж не підведе власника і буде ефективно служити йому навіть в самих складних ситуаціях. _x000D_
_x000D_ Особливості:_x000D_- _x000D_
- складна модель з клинком «танто»; _x000D_
- повна довжина ножа становить 20,6 сантиметра; _x000D_
- вага новинки 160 грам; _x000D_
- твердість досягає 58-60 одиниць Роквелла; _x000D_
- клинок виготовлений із сталі марки 14C28N; _x000D_
- рукоятка ножа виготовлена з G10; _x000D_
- модель забезпечена замком типу Liner lock; _x000D_
- довжина леза становить 8,9 сантиметри. _x000D_
Артикул виробника: P851-B
id am-45609
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 206 мм |
| Колір рукоятки | темно-сірий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | танто |
- Цена: 2 962 ₴







