
Ніж складаний кишеньковий Ruike P662-B, (7.4 см) 14C28N / G10 чорний
2 117 ₴
- В наличии
- Код: 161369
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
Опис ножа Ruike P662-B:
Торгова марка Ruike існує з 1998 року. Протягом двох десятиліть компанія набиралася досвіду в розробці високоякісних, надійних інструментів. Ножова продукція, що випускається під цим брендом, зайняла гідне місце на ринку подібних виробів. Торгова марка здобула чималу кількість шанувальників. Все за рахунок того, що моделі бренду по-справжньому практичні, міцні, надійні. У тому числі – складаний ніж Ruike P662-B._x000D_
Мініатюрний ніж годиться для щоденного носіння. Форма клинка – wharncliffe. Це стандартний клинок з прямим обухом в перевернутому вигляді. Клинок пристосований для точного контрольованого різу, зазвичай така форма зустрічається у категорії професійних моделей. Зважаючи на те, що вістря в ножі відсутня, їм незручно проколювати предмети. Зате він чудово справляється зі шкребінням і різом._x000D_
Ручка трохи зігнута. Виїмки на руків'ї забезпечують більш зручний захоплення пристосування. Ручка чорного кольору зроблена із застосуванням склотекстоліти G10. Це композитний матеріал, специфіка якого полягає у високій зносостійкості, вологостійкості і здатності витримувати навантаження. Крім того, G10 легко піддається фарбуванню. G10 у складі ручки ножа забезпечує пристосування хорошу ергономіку. При роботі модель не ковзає і не зміщується в долоні. Також у складі рукояті – сталь марки 420._x000D_
Клинок виготовлений із сталі марки 14C28N. Це надійний матеріал, не схильний до корозії, який в процесі виготовлення пройшов криогенну обробку. Сталь має ідеально підібраний хімічний склад, в результаті чого ножі отримують найкращі експлуатаційні якості. У виробів з хромованою сталлю 14C28N гостра ріжуча кромка, яка довгий час утримує заточку. Твердість ножа досягає 58-60 одиниць Роквелла. Довговічна модель, ефективно виконує завдання._x000D_
У довжину примірник досягає 17 сантиметрів, довжина леза дорівнює 7,4 сантиметрам. Важить всього лише інструмент 66 грам, що робить його зручним для щоденного носіння. Маленький і легкий ніж може бути використаний у туризмі, подорожах, вдома в побуті, під час пікніків і вилазок. Товщина клинка дорівнює 3,1 міліметрів. Для більшої безпеки модель оснастили замком Liner lock. Також у неї є металева кліпса, яка забезпечує зручне і надійне кріплення інструменту. Можна зафіксувати виріб на кишеню одягу чи сумки._x000D_
Особливості:- _x000D_
- складаний примірник; _x000D_
- довжина виробу 17 сантиметрів; _x000D_
- ніж важить 66 грам; _x000D_
- у моделі є замок типу Liner lock; _x000D_
- довжина клинка 7,4 сантиметра; _x000D_
- форма леза wharncliffe; _x000D_
- лезо зроблене із сталі 14C28N; _x000D_
- ручка виготовлена з G10; _x000D_
- твердість клинка 58-60 одиниць Роквелла. _x000D_
Артикул виробника: P662-B
id am-45613
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 66 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Общая длина | 170 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | warncliffe |
- Цена: 2 117 ₴







