
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion L21, (8.5 см) 12C27 / G10 зелений, 12 інстр.
1 883 ₴
- В наличии
- Код: 161388
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Criterion Collection L21:
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Хороший складаний ніж є незамінним атрибутом як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку на природі. І якщо ви шукаєте такий ніж, який одночасно підійде для виконання практично будь-якої задачі і при цьому буде мати невеликі габарити, приємний дизайн і адекватну вартість, то Ruike L21 — це ваш вибір._x000D_
_x000D__x000D_ Представлена модель має дуже просту конструкцію і відрізняється хорошою функціональністю, за рахунок того що вона оснащена не тільки досить міцним і гострим клинком, а й має «на борту» додатковий клинок з серрейторной заточкою, викрутку з плоским шліцом, комбіновану з відкривачкою, штопор, а також склобій і знімні щипці. Як основний клинок, так і всі додаткові інструменти виконані з високоякісної сталі марки Sandvik 12C27, яка в свою чергу була загартована до рівня 58-59 HRC. Ця особливість дозволяє застосовувати ніж в найрізноманітніших умовах, без побоювань що він зламається, швидко затупиться або заіржавіє після контакту з водою._x000D_
_x000D__x000D_ Продумані форми рукояті, а також накладки з G10 з текстурованою поверхнею дозволяють з максимальним комфортом утримувати ніж практично будь хватом. Варто відзначити, що в асортименті нашого інтернет магазину ви зможете знайти дану модель в трьох колірних рішеннях, з чорною, темно-зеленою або коричневою рукояттю._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж Ruike L21 має складну конструкцію; _x000D_
- у відкритому вигляді довжина представленого складного ножа становить 19,7 см; _x000D_
- у складеному положенні — довжина моделі L21 дорівнює 11,4 см; _x000D_
- довжина клинка становить 85 мм; _x000D_
- товщина леза у обуха становить 3 мм; _x000D_
- форма клинка — Drop-point; _x000D_
- тип заточення ріжучої кромки — пряма; _x000D_
- тип замку — Slip-joint; _x000D_
- кількість додаткових інструментів — 5 + склобій; _x000D_
- для виготовлення клинка та інструментів використовується Шведська сталь марки Sandvik 12C27; _x000D_
- твердість сталі знаходиться на рівні 58-59 HRC; _x000D_
- накладки на рукоять виконані з G10 і мають текстуровану поверхню; _x000D_
- модель Ruike L21 доступна в трьох кольорах — чорний, темно-зелений і коричневий (мається на увазі забарвлення рукояті); _x000D_
- вага ножа — 119,5 грам. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Інструменти:
_x000D_
- _x000D_
- Довге лезо _x000D_
- Інструмент для закручування дроту _x000D_
- Відкривачка для пляшок _x000D_
- Велика викрутка 6,5 мм _x000D_
- Інструмент для оголення дроти _x000D_
- Стропоріз _x000D_
- Мала викрутка 3 мм _x000D_
- Кишенькова кліпса _x000D_
- Штопор _x000D_
- Склобій _x000D_
- Кільце для ключів/ темляка _x000D_
- Пінцет _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Тривалість офіційної гарантії для складного ножа Ruike L21 становить 5 років._x000D_
Артикул виробника: L21-G
id am-45693
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 119.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 197 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 883 ₴







