_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G7531:
_x000D__x000D_ Складаний ніж Ganzo 7531 позиціонується одночасно як туристична і EDC модель. Він підійде для походів і подорожей, поїздок на риболовлю та полювання, виконання широкого кола повсякденних завдань в місті. Лезо в даній моделі виготовляється з хорошою за своїми якостями сталі 440С. Ця популярна марка є нержавіючою, але в доповнення до цього, добре зберігає заточку. Тому вона так затребувана у виробництві ножів туристичних. У моделі Ganzo 7531 на клинок припадає 8,9 см довжини. Лезо ножа оформлено як clip-point і гладко заточене. Даний вид ріжучої кромки легко працює з великим асортиментом матеріалів, роблячи акуратні розрізи. Відшліфований метал ножа сатинуванням, на що вказує ледь помітний візерунок з поперечних рисок. Цей варіант шліфування допомагає в майбутньому візуально приховати невеликі потертості, поступово виникають у процесі використання ножика._x000D_
_x000D__x000D_ Щоб працювати з Ganzo 7531 було в будь-яких обставинах зручно, виробники попіклувалися про те, щоб забезпечити його хорошою рукояткою. Її форма ретельно продумана і підходить для долоні середнього розміру. Матеріалом послужив склопластик — сучасний композит з скловолокна і різних епоксидних смол. При тому, що він дуже легкий, такий матеріал надзвичайно міцний. Обидва якості дуже важливі для туристичних ножів. Варіантів кольору існує три: чорний, темно-зелений і найбільш яскравий з них — помаранчевий._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо Ganzo 7531 утримується за рахунок замку Axis у відкритому або складеному положенні. Цей фіксатор на базі металевого штифта істотно підвищує рівень безпеки користувача під час роботи з ножем._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж складного типу; _x000D_
- розмір леза дорівнює 8,9 см; _x000D_
- марка використовуваного металу — 440С; _x000D_
- варіант фінішного шліфування — satin wash; _x000D_
- рівень загартування сталі - 58 HRC; _x000D_
- варіант заточування ножа - plain; _x000D_
- геометрія клинка — clip-point; _x000D_
- склопластикова композитна рукоятка; _x000D_
- штифтовий замок Axis; _x000D_
- три варіанти кольору. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Модель Ganzo 7531 має гарантію один рік, яка видається при покупці на кожен примірник._x000D_
Артикул виробника: G7531-GR
id am-45923
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Металл |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 126 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 121 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Цена: 1 571 ₴












