
Ніж складаний Ganzo D704-GR, зелений (D2 сталь)
2 247 ₴
- В наличии
- Код: 161569
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo D704 (зелений):
_x000D__x000D_
Ganzo 704-дуже вдала модель туристичного ножа від компанії Ganzo, запропонована в двох кольорах рукояті. Функціональний клинок класичної форми drop-point з прямим заточуванням виконаний з висококласної сталі D2 60 HRC і фіксується механізмом Axis Lock._x000D_
_x000D_
_x000D_
Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і прекрасно збалансований. У робочому стані розмір ножа — 20 см, а на лезо відведено 8.5 см.обрана Довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвата і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті-композитний текстоліт G10-наділений високими показниками міцності і зносостійкості._x000D_
_x000D_
_x000D_
В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний, - його розмір в зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага — 134 г.в управлінні ніж теж вельми ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатору Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою._x000D_
_x000D_
_x000D_
Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само володіє вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не зажадає особливих прийомів заточування._x000D_
_x000D_
_x000D_
Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704-модель вельми приваблива для будь-якої активної людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, На пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри легко дозволяють використовувати ніж в якості повсякденного портативного інструменту._x000D_
_x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: D704-GR
id am-53223
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 134 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 115 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Информация для заказа
- Цена: 2 247 ₴











