
Ніж складаний Ganzo D727M-GR зелений (D2 сталь)
2 013 ₴
- В наличии
- Код: 161571
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo D727M (зелений):
_x000D__x000D_ Область застосування Ganzo 727m досить широка завдяки тому, що це кишеньковий ніж, який цілком безпечно переносити і зручно використовувати. Його можна взяти в якості помічника на риболовлю або в туристичний похід, на полювання, на пікнік або велопрогулянку. У місті ніж також може виявитися дуже корисний, якщо вам знадобиться розрізати яблуко, упаковку своїх покупок або ж вирішити інші завдання._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо ножа зроблено з нержавіючої сталі, що також великий плюс для ножа, який використовується на природі. У даній моделі використовується марка сталі D2, яка крім високої опірності корозії відрізняється ще й досить великою твердістю (60 одиниць Роквелла). Заточений ніж гладко, що дає можливість різати ним практично будь-які продукти і матеріали. Ganzo 727m довго залишається гострим і легко заточується навіть за допомогою кишенькової точила в польових умовах. Розміри клинка складають 8,9 см при загальних габаритах ножа 21 см. зате в складеному положенні інструмент має розміри всього 12 см. Товщина леза в районі обуха становить 3,5 мм._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка даної моделі оформлена за допомогою сучасного композитного матеріалу-пластика G10. Він характеризується великою довговічністю, міцністю і стійкістю до механічних або хімічних впливів. Доступні кольори для ножа Ganzo 727m-Помаранчевий, камуфляжний, чорний і темно-зелений. Також важливо сказати, що на рукоятці передбачена кліпса для страхувального закріплення ножа під час перенесення і отвір для протягування темляка._x000D_
_x000D__x000D_ Положення клинка ножа фіксується за допомогою одного з найнадійніших механізмів — замка AxisLock. Цей замок виключає випадкове спрацьовування і дозволяє відкрити ніж за допомогою будь-якої однієї руки._x000D_
_x000D__x000D_ Особливість:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж складаний конструкції; _x000D_
- довжина леза становить 89 мм; _x000D_
- загальний розмір готового до роботи ножа-210 мм; _x000D_
- для клинка обрана сталь D2; _x000D_
- задекларована твердість металу- + - 60HRC; _x000D_
- накладки для рукоятки-склопластик G10; _x000D_
- фіксатор клинка-AxisLock. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Для ножів Ganzo 727m компанія-виробник встановила гарантійний термін експлуатації протягом 1 рік з дня їх покупки._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
Артикул виробника: D727M-GR
id am-53225
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 117 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 121 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 2 013 ₴






