
Ніж складаний Ganzo G626-BK чорний
570 ₴
- В наличии
- Код: 161572
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
Опис Ganzo G626-BK:
_x000D_Ніж Ganzo 626 приємно здивує не тільки фанатів простих і практичних EDC-ників, але також і тих, хто вважають за краще певну «родзинку» в моделі. Тут такою є дизайн даного фліппера, для якого зробили 4 різних варіанти рукояті. Можна зупинитися на простому чорному кольорі, а можна вибрати щось із запропонованих екземплярів з малюнками. Це стильно виглядає, і допоможе власнику такого ножа виділитися із загальної маси користувачів.
_x000D_У моделі клинок різновиди Tanto. Подібна форма вважається ефективною для колючих рухів при роботі з твердими або щільними видами матеріалів. Ніж стане в нагоді в туризмі та активному відпочинку. У нього прямокутної форми рукоять, а лезо фіксується за допомогою замка типу Frame Lock. Такий ножовий механізм дає можливість відкривати і закривати лезо буквально однією рукою. Замок дієвий і надійний, гарантує безпечну роботу зі складним ножем.
_x000D_Клинок зроблений зі сталі марки 440A. Вона відрізняється високою міцністю, і багата на вміст таких елементів, як вуглець і хром. Твердість матеріалу становить близько 54-57 одиниці Роквелла. Така сталь досить тверда, але все одно слід уникати надмірних механічних навантажень, в іншому випадку клинок може поламатися.
_x000D_Ручка ножа зроблена з матеріалу ABS. Це пластик, являє собою стійку до ударів технічну термопластичну смолу. Матеріал не сприйнятливий до дії морозів, також він нормально переносить високі температури. Це ідеально, коли мова йде про застосування ножа з такою рукояттю в активному відпочинку і туризмі. ABS-пластик адаптований до різних умов середовища. Висока хімічна стійкість.
_x000D_Довжина загальна ножа досягає 21,6 сантиметра. Довжина клинка-9,6 сантиметра. Товщина леза становить 0,27 сантиметра. Вага дорівнює 127 грамам. Є кліпса для комфортного носіння моделі.
_x000D_Характеристики ножа:
_x000D_- _x000D_
- невеликий і легкий ніж для щоденного використання; _x000D_
- стане в нагоді під час активного відпочинку, туристичної діяльності; _x000D_
- чотири варіанти дизайнерського оформлення; _x000D_
- стильна, зручна і надійна модель; _x000D_
- замок різновиди Frame Lock; _x000D_
- лезо зі сталі марки 440A; _x000D_
- ручка з матеріалу ABS; _x000D_
- стійкість до дії температури і хімічних речовин; _x000D_
- твердість становить близько 54-57 одиниць Роквелла; _x000D_
- клинок форми Tanto; _x000D_
- довжина моделі становить 21,6 сантиметра; _x000D_
- довжина леза досягає 9,6 сантиметра; _x000D_
- Товщина леза становить 0,27 сантиметра; _x000D_
- вага дорівнює 127 грамам; _x000D_
- є кліпса для комфортного носіння. _x000D_
Артикул виробника: G626-BK
id am-54007
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 127 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 96 мм |
| Общая длина | 216 мм |
| Марка сталі | 440А |
| Твердість клинка | 54-57 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | танто |
- Цена: 570 ₴





