
Ніж складаний Ganzo G729-GY сiрий
1 519 ₴
- В наличии
- Код: 161621
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G729-GY, сірий:
_x000D_ _x000D__x000D_ Стильний і функціональний ніж Ganzo G729-GY має схожий дизайн з моделлю Spyderco і є уособленням надійного клинка для повсякденного використання, який не боїться складної роботи. В основі моделі перевірені матеріали, включаючи хромистую сталь 440C і високоміцні накладки G10, які роблять ніж універсальним інструментом._x000D_
_x000D__x000D_ Головне становить ножа-клинок з стали 440C, яка відноситься до нержавіючого типу і користується популярністю, завдяки високим технічним характеристикам. Великий процентний вміст хрому в складі сталі робить лезо стійким до появи корозії і виникнення відколів при інтенсивних навантаженнях. Твердість клинка на рівні 58 HRC гарантує тривале утримання гостроти ріжучої кромки і вимагає мінімальних зусиль для заточування інструменту, яку можна здійснювати за допомогою звичайного точильного каменю в польових умовах. Клинок невимогливий до догляду: досить протерти його після використання і зберігати в сухому місці._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок замикається за допомогою замка Блокування осі з підпружиненим штифтом. Замок забезпечує безпеку інструменту під час використання і намертво фіксує виріб в закритому вигляді, щоб користувач не поранив руку під час носіння клинка в кишені. Ganzo G729-GY управляється однією рукою і підходить як правшам, так і лівшам. Для відкриття ножа використовується широкий отвір в клинку в формі краплі._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять даного ножа виготовлена з використанням текстурованих накладок з композиту G10. Це популярний в ножовому виробництві склотекстоліт, який має низку корисних властивостей: ударостійкість, несприйнятливість до впливу вологи і агресивних середовищ, стійкість до перепадів температур і тривале збереження своєї первісної форми і кольору. Рукоять має функціональне доповнення у вигляді металевої кліпси, яка фіксує виріб на одязі, і отвори під темляк._x000D_
_x000D_Особливість:
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж компактного розміру; _x000D_
- підходить для щоденного використання; _x000D_
- клинок зі сталі 440C нержавіючого типу з твердістю 58 HRC; _x000D_
- ширина обуха моделі-3.3 міліметра; _x000D_
- прямий тип заточування; _x000D_
- за фіксацію клинка відповідає замок Axis Lock; _x000D_
- широке лезо має краплеподібний отвір для відкриття інструменту; _x000D_
- рукоятка з композитного матеріалу G10 з текстурованою поверхнею; _x000D_
- є знімна металева кліпса; _x000D_
- довжина моделі у відкритому положенні досягає 20.5 сантиметрів; _x000D_
- Довжина клинка становить 8.7 сантиметрів; _x000D_
- вага виробу дорівнює 126 грамам. _x000D_
Артикул виробника: G729-GY
id am-57447
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 126 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 118 мм |
| Твердість клинка | +-58HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 519 ₴









