
Ніж складаний Firebird FH41S-BK
1 987 ₴
- В наличии
- Код: 161627
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird by Ganzo FH41S-BK чорний:
_x000D__x000D_ Складаний ніж Firebird FH41S-BK - це простий в експлуатації і невибагливий у догляді фліппер, який є зменшеним аналогом популярної моделі FH41. Виріб позиціонується як туристичний ніж, однак підходить і для використання в побутових умовах, коли необхідний надійний клинок._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо Firebird FH41S-BK виготовлено з інструментальної сталі D2. Даний сплав-гарант ефективності і довгого терміну служби виробу, завдяки збалансованому складу. Вміст хрому в сталі коливається в межах 11-13%, що робить матеріал стійким до появи корозійних плям при попаданні на клинок води або впливі агресивних середовищ. Головна перевага даної сталі-тривале утримання заточування навіть при інтенсивних навантаженнях, включаючи роботу з такими щільними матеріалами, як деревина. При цьому клинок не деформується і не вимагає багато часу і сил для заточування — для цього підійде звичайний точильний камінь. Для відкриття ножа досить натиснути пальцем на сталевий плавник, після чого клинок намертво фіксується для подальшого безпечного використання._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять моделі FH41S-BK має мінімалістичний дизайн з однотонними накладками з G10, які зменшують ковзання ножа в руці за рахунок текстурованої поверхні. Форма рукояті злегка розширюється до кінця, що покращує хват. Для підстраховки інструменту на руці можна використовувати темляк — для нього передбачено круглий отвір в кінці рукояті._x000D_
_x000D__x000D_ У робочому положенні довжина Firebird FH41S-BK досягати 17.5 сантиметрів, при цьому вага ножа становить лише 72 грами. За рахунок своєї компактності ніж не відчувається при носінні в кишені і не ускладнює вагу екіпіровки, якщо планується брати виріб з собою в подорож. Щоб інструмент не випадав при активному русі, в конструкції передбачена щільна кліпса._x000D_
_x000D_Особливість:
_x000D_- _x000D_
- EDC-ніж зі складним клинком; _x000D_
- основний матеріал-інструментальна сталь D2; _x000D_
- твердість клинка становить 60 HRC; _x000D_
- відкривається за допомогою сталевого плавця; _x000D_
- текстурована рукоять з накладками G10; _x000D_
- є отвір для темляка і металева кліпса; _x000D_
- Повна довжина ножа-17.5 сантиметрів; _x000D_
- вага моделі-72 грами. _x000D_
Артикул виробника: FH41S-BK
id am-57453
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 72 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Общая длина | 175 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 987 ₴




