
Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Star-River 2 Updated NH17T012-T, 20D, сіро-червоний
11 464 ₴
- В наличии
- Код: 161849
- +380 (67) 249-48-482ий

Опис намети Naturehike Star River II (2-х місна):
Намет розрахований на двох осіб. У розкладеному вигляді вона має форму півсфери. Колір-сіро-червоний. Матеріалом для виготовлення був обраний нейлон 20D, з силіконовим покриттям. Стійка і надійна конструкція. Висота такої моделі досягає 110 сантиметрів, а довжина – 215 сантиметрів. У складеному положенні габарити складають 45 * 15 сантиметрів. Снігова спідниця дозволяє зберегти тепло і затишок всередині намету взимку в морозний день зі снігом.
Ефективний захист від вологи, хороша повітропроникність. Жердини виготовлені з міцного сплаву алюмінію 7001. Ступінь вологостійкості досягає 4000 міліметрів водяного стовпа. Важить виріб 2,2 кілограма.
Характеристика:
- двомісна палатка;
- тип-півсфера;
- матеріал у складі: нейлон 20D, з силіконовим покриттям;
- розміри моделі: 110 * 215 сантиметрів;
- у складеному вигляді розміри: 45*15 сантиметрів;
- вага становить 2,2 кілограма;
- ступінь водостійкості: 4000 міліметрів водяного стовпа.
Артикул виробника: 6927595716489
id am-57563
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Красный |
| Вес | |
| Вес | 2.2 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 215 см |
| Ширина | 255 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний слой | нейлон 20D, із силіконовим покриттям, дихаюча сітка B3 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | 215х255х110 см Ш х Д х В |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 45×15 см |
- Цена: 11 464 ₴









