
Cтіл розкладний Naturehike NH19Z008-Z, алюміній, Розмір L, чорний
2 949 ₴
- В наличии
- Код: 161851
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Опис столу Naturehike NH19Z008-Z, алюміній, Розмір L:
Стіл складного типу для застосування в туризмі та активному відпочинку. Легкий і зручний, в складі – міцний алюміній. Простий в збірці, а також його зручно зберігати. На такому столику буде комфортно обідати в умовах перебування серед дикої природи. Розмір моделі-L.
Міцна і довговічна конструкція, захищений від пошкоджень. Стійкий. Не іржавіє. Цей столик оптимально застосовувати в піших подорожах. Компактний.
Характеристика:
- складаний столик для туризму, різних видів активного відпочинку;
- розмір моделі-L;
- Колір-Чорний;
- матеріал в складі-алюміній;
- міцна, стійка конструкція;
- захищений від іржі;
- компактний і легкий;
- розміри виробу: 680*460*405 міліметрів;
- габарити упаковки: 680*120 міліметрів;
- витримує вагу максимально до 25 кілограм;
- важить модель 1,7 кілограма.
Артикул виробника: 6927595750773
id am-57568
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40,5 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 68 см |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 46 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴











