
Килимок надувний двомісний з надувним мішком Naturehike FC-11 NH19Z055-P, 65мм, блакитний
4 665 ₴
- В наличии
- Код: 161856
- +380 (67) 249-48-482ий

Опис килимка Naturehike FC-10 NH19Z032-p, 65 мм:
Килимок надувний для туризму та активного відпочинку. Є різні варіанти кольору-блакитний і помаранчевий. Забезпечує вам зручність під час перебування на природі. Його розміри становлять 200 на 120 сантиметрів. На килимку з комфортом розміститься доросла людина високого зросту. Розміри надувної сумки складають 70 на 35 сантиметрів. У складеному вигляді габарити виробу - 30 на 12 сантиметрів.
Цей килимок характеризується стійкістю до вологи. Він виготовлений з високоякісного матеріалу, фабричного нейлону. Є ущільнювальне покриття. Товщина виробу-шість з половиною сантиметри. Це м'який і приємний до тіла килимок. У складеному вигляді він важить всього лише один кілограм.
Характеристика:
- килимок надувний для туризму, активного відпочинку;
- кольори - блакитний, помаранчевий;
- R Value виробу: 1,5 | Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: +1°C;
- розміри моделі: 200 * 120 сантиметрів;
- габарити надувної сумки: 70 * 35 сантиметрів;
- у складеному вигляді розміри: 30*12 сантиметрів;
- вага надувної сумки-близько 100 грам;
- вага килимка: приблизно 1300 грам.
Артикул виробника: 6927595735428
id am-57618
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1300 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 120 см |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 200 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Размер | 200*120*6,5 см Ш х Д х В |
| Тип | Коврик |
| Тип товара | Товари для туризму |
- Цена: 4 665 ₴




