
Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний
2 234 ₴
- В наличии
- Код: 161857
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл складного типу, використовується для туризму і активного відпочинку. Міцна і стійка конструкція, зносостійкий, розрахований на тривалий термін застосування. Портативний, в складеному вигляді не займе багато місця. Габарити столу: 75*55*52 сантиметра, вага досягає 0,95 кілограма.
Артикул виробника: 6927595763421
id am-57625
Артикул виробника: 6927595763421
id am-57625
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г |
| Высота | 52 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 75 см |
| Материал | тканина Оксфорд 1680D |
| Размер | 75х55х52 см Ш х Д х В |
| Тип | Мебель |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 234 ₴







