
Нiж-метелик (балiсонг) Ganzo G766-OR
2 598 ₴
- В наличии
- Код: 161678
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G766
_x000D__x000D_ Модель Ganzo G766 відноситься до інструментів EDC-типу, основою яких є зносостійкі і легкі матеріали. Серце ножа-міцний клинок зі сталі 440С, який має просту класичну форму. Вона ефективно справляється з нарізуванням їжі або перерізанням мотузки, а ширина в обуху 3 міліметри дозволяє впоратися навіть з таким твердим матеріалом, як гілка дерева. Сталь 440С не вимагає особливого догляду: після використання ніж потрібно протерти сухою ганчіркою і зберігати в сухому місці. В таких умовах клинок надовго зберігає свій вигляд, а стійкість до корозійного нальоту гарантує, що на поверхні інструменту не виникне потемніння через вплив вологи. Сталь загартована до жорсткості 58 HRC і витримує великі навантаження без утворення деформацій і відколів на ріжучій кромці._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять, що складається з двох однакових частин, є відмінною рисою балісонгів. Така конструкція дозволяє швидко і ефектно розкрити інструмент менш ніж за секунду. Ніж Ganzo G766 має характерні накладки G10, що мають приємну на дотик шорстку поверхню. Колір накладок може відрізнятися в залежності від моделі, але вони надовго зберігають свій яскравий колір і можуть використовуватися в жорстких умовах. Даний матеріал не сприйнятливий до екстремальних температур і зберігає свою первісну форму, яка продумана таким чином, щоб комфортно лежати в долоні будь-якого розміру._x000D_
_x000D__x000D_ Роль замку грає спеціальна засувка. Вона виготовлена з надміцної сталі і зафіксована на одній з половин рукояті. Інструмент підходить для правшів і лівшів і не є холодною зброєю._x000D_
_x000D__x000D_ Легка вага-важлива особливість моделі. Вона досягає всього 50 грамів, при цьому велика частина припадає на клинок, що полегшує відкриття ножа. Довжина рукояті становить 11.4 сантиметрів, а клинка — 8.9 сантиметрів. Балісонг Ganzo G766 можна використовувати як EDC-ніж, а також виконувати з його допомогою спеціальні трюки._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики ножа:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж-балісонг для щоденного використання; _x000D_
- клинок з інструментальної сталі 440С, що відноситься до нержавіючого типу; _x000D_
- твердість сталі-58 HRC; _x000D_
- клинок має класичну форму з шириною в обуху 3 міліметри; _x000D_
- дві половини рукояті мають накладки G10; _x000D_
- фіксація за допомогою сталевої засувки; _x000D_
- довжина ножа у відкритому вигляді становить 20.3 сантиметра; _x000D_
- Довжина клинка досягає 8.9 сантиметрів; _x000D_
- Довжина рукояті - 11.4 сантиметра; _x000D_
- вага моделі-50 грамів. _x000D_
Артикул виробника: G766-OR
id am-58331
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 50 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, метелик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Довжина рукояті | 114 мм |
| Общая длина | 203 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | 440С |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Balisong |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Цена: 2 598 ₴











