
Cтіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, бежевий
2 299 ₴
- В наличии
- Код: 161883
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис столу Naturehike NH20JJ020, 1680D Oxford /алюміній, Розмір L:
Складаний стіл для туризму, активного відпочинку. Міцний і надійний похідний столик має компактні габарити, стабільні ніжки, які не будуть ковзати по траві. Хороша несуча здатність. У складі - міцний і зносостійкий сплав алюмінію.
Це портативна модель, яка в складеному вигляді займе зовсім мало місця. У складі також стійка до розривів тканина Оксфорд 1680D, матеріал високої щільності, дихаюча, зносостійка. Розмір моделі - L.
Характеристика:
- складаний стіл для туризму, активного відпочинку;
- розмір моделі - L;
- колір - хакі;
- основні переваги: міцний, портативний, стійка конструкція, зносостійкий;
- витримує вагу до 25 кілограм;
- розміри столу: 75*55*52 сантиметра;
- важить близько 0,95 кілограма.
Артикул виробника: 6927595763438
id am-58537
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г |
| Высота | 52 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал | тканина Оксфорд 1680D |
| Размер | 75х55х52 см Ш х Д х В |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴







