
Ніж Ganzo G806-BK чорний з ножнами
882 ₴
- В наличии
- Код: 161707
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
Ніж Ganzo G806-BK чорний з піхвами
_x000D_Ніж моделі Ganzo G806 є інструментом з фіксованим лезом форми Drop Point, що характеризується універсальністю на практиці. Це добротна модель, якою однаково зручно буде виконувати як колючі, так і ріжучі операції. Ніж призначений для використання у різних видах активного відпочинку. Стане в нагоді туристам, мисливцям, рибалкам, виживачам, усім любителям активного проведення часу на відкритому повітрі.
_x000D_Модель має різні варіанти кольору: чорний, блакитний, зелений та помаранчевий. Практичні піхви різних кольорів служать для зберігання та перенесення цього ножа, зберігаючи його в робочому стані. Інструмент міцний і витривалий - підходить для обтісування гілок, перерізування мотузок, їм можна легко розрізати коробку або виконати іншу дію. Ніж зручно лягає в руку, комфортний при використанні, досить легко буде інтенсивно працювати на практиці. Захищений від зношування, корозії, розрахований на тривале застосування.
_x000D_Ергономічна рукоятка зроблена з матеріалу ПП+ТПР. ТПР або термопластична гума – це синтетичний полімер, що має властивості гуми та пластику. Він використовується як шар, що захищає руку від ударних впливів – здатний поглинати та розсіювати енергію удару. Працювати таким ножем безпечно та зручно. Ніжні поліпропіленові.
_x000D_Леза виконана зі сталі марки 8CR14, яка відрізняється багатим вмістом вуглецю (порядку 0,75%) і хрому (14,5%). Твердість сталі оцінюється в 56 одиниць за шкалою Роквелла. Сталь ефективно протистоїть зношування, стійка до корозії, а також досить міцна. Лезо витримує суттєві навантаження під час експлуатації.
_x000D_Загальна довжина цього ножа досягає 217 міліметрів, довжина клинка дорівнює 98 міліметрів, а довжина рукояті – 119 міліметрів. Товщина леза становить 2,3 мм. Важить ніж 88,5 грама.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- ніж для туризму, активного відпочинку; _x000D_
- тип – з фіксованим лезом; _x000D_
- колір: чорний; _x000D_
- матеріал клинка: сталь марки 8CR14; _x000D_
- твердість клинка: 56 одиниць за шкалою Роквелла; _x000D_
- матеріал рукояті: ПП+ТПР; _x000D_
- поліпропіленові піхви; _x000D_
- довжина повна моделі: 217 міліметрів; _x000D_
- довжина клинка: 98 міліметрів; _x000D_
- довжина ручки: 119 міліметрів; _x000D_
- важить ніж 88,5 грама. _x000D_
Артикул виробника: G806-BK
id am-58750
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 88 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Довжина рукояті | 117 мм |
| Общая длина | 217 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 882 ₴







