
Нiж складаний Firebird FH922PT-BK
2 481 ₴
- В наличии
- Код: 161745
- +380 (67) 249-48-482ий
Ніж складаний Firebird FH922PT
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo FH922PT є практичним EDC-інструментом для туризму та активного відпочинку. Є різні кольори рукояті на вибір: оранжевий, зелено-блакитний, сірий, «карбон» та чорний. Компактний інструмент має лезо форми drop point, однаково ефективне як при колючих, так і ріжучих рухах. Клинок добре показує себе у туризмі, тому ножі такого типу часто застосовуються туристами та мандрівниками._x000D_
_x000D__x000D_ Це універсальна модель: зручна для полювання, риболовлі, туризму чи на кожен день. Ніж ефективно пристосований до різних умов довкілля, що робить його найкращим вибором на допомогу любителям активного відпочинку._x000D_
_x000D__x000D_ Сталь марки D2 добре тримає заточування, вона міцна, характеризується високим вмістом таких елементів, як хром та вуглець. В результаті матеріал отримує більшу корозійну стійкість, а також потрібну в'язкість, що подовжує термін служби сталі. Міцний зносостійкий інструмент має твердість леза приблизно 60 одиниць за шкалою Роквелла. Лезо чорного кольору з бездоганною поверхнею добре виглядає у поєднанні з рукояттю._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка ножа зроблена з високоякісного склотекстоліту G10. Цей матеріал відрізняється трохи шорсткою поверхнею, яка допомагає кращому зчепленню з долонею, ніж не вислизне з рук. Навіть якщо долоні людини будуть мокрими. Зручна в захопленні ручка, працювати легко, ергономічний ніж стане у пригоді у різних ситуаціях._x000D_
_x000D__x000D_ Ножовий механізм Frame Lock робить безпечним та легким відкривання та закривання леза. Відкривати ніж можна однією рукою._x000D_
_x000D__x000D_ Розміри: довжина загальна складає 196 міліметрів, довжина клинка дорівнює 86 міліметрів. Товщина клинка становить три з половиною міліметри. Важить 109 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_ _x000D_- _x000D_
- _x000D_
_x000D_ ніж для туризму, EDC носіння;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ кольори: оранжевий, зелено-блакитний, сірий, «карбон», чорний;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ форма леза: drop point;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ марка сталі: D2;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ твердість клинка: 60 одиниць за шкалою Роквелла;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ ножовий механізм Frame Lock;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ матеріал ручки: склотекстоліт G10;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ довжина загальна: 196 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ довжина клинка: 86 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ товщина клинка: 3,5 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ вага ножа: 109 грам._x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: FH922PT-BK
id am-60724
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 109 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Общая длина | 196 мм |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складний |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 2 481 ₴







