
Нiж складаний Firebird FH31B-GR
2 338 ₴
- В наличии
- Код: 161751
- +380 (67) 249-48-482ий
Ніж складаний Firebird FH31B
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo FH31B це комфортий інструмент для туристів, мандрівників та активних осіб. Три варіанти кольору рукояті, а саме: чорний, карбон та зелений. Це універсальна модель, добре підійде для поїздок на природу та підсобних робіт під час життя у місті. В основі клинка – сталь марки D2, а рукоять зроблена з використанням накладок із G10._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо форми wharncliffe (ворнкліф) – зручно при тактичному використанні. Ніж може бути використаним у точних роботах, наприклад, для розрізання паперу. Він акуратно і ретельно здійснює усі необхідні операції. З чисто практичної точки зору величезна перевага клинка в тому, що він розрізає матеріал, задіявши всю довжину кромки, що ріже. Сталь марки D2 характеризується здатністю ефективно утримувати заточування, вона не схильна до появи іржі, доволі міцна і має високу якість._x000D_
_x000D__x000D_ Замок Liner lock гарантує простоту, зручність та безпеку. Ручка практична, ергономічна, і навіть у мокрій долоні не вислизатиме, тож інструмент не травмує користувача. Склотекстоліт G10 ідеальний як матеріал у компактних EDC-ножах, він стійкий до зносу, механічних впливів, хімічних реагентів, температури, вологи, а також добре фарбується. Остання обставина дозволяє проводити експерименти з дизайном ножів._x000D_
_x000D__x000D_ Довжина моделі сягає 198 міліметрів, довжина леза становить 86 міліметрів. Товщина клинка дорівнює трьом міліметрам. Вага становить 113 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_ _x000D_- _x000D_
- _x000D_
_x000D_ практичний універсальний ніж;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ варіанти кольору: зелений;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ лезо зі сталі D2;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ ручка зі склотекстоліту G10;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ форма леза: wharncliffe;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ різновид замка: Liner Lock;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ довжина загальна: 198 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ довжина леза: 86 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ товщина леза: 3 міліметри;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ вага ножа: 113 грам;_x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: FH31B-GR
id am-60742
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 113 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Общая длина | 198 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
- Цена: 2 338 ₴








