
Ніж складаний Weknife Big Banter WE21045-2
16 066 ₴
- В наличии
- Код: 161756
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис Ніж складаний Weknife Big Banter WE21045-2
_x000D_Складаний ніж Weknife Big Banter WE21045-2 є зручним кишеньковим інструментом. Це – старший брат відомого ножа Banter. Складна модель має зручну, пряму форму, рукоять. Лезо форми drop point універсально у застосуванні – однаково ефективно здійснює як колючі, так і ріжучі операції.
_x000D_В основі клинка – сталь марки CPM 20CV. Це порошкова сталь преміум-класу. Ви можете очікувати на чудове збереження гостроти від CPM 20CV у поєднанні з відмінною корозійною стійкістю. Ручка з мікарти міцна та зносостійка. Надійний замок Liner Lock блокує лезо під час відкриття. Кліпса для зручної фіксації дозволяє закріпити цей ніж на кишені, на поясі або зафіксувати на рюкзаку. Нейлоновий чохол дає можливість носити ніж із собою.
_x000D_Довжина загального інструменту досягає 21,3 сантиметра, довжина в закритому положенні становить 11,8 сантиметра. Довжина клинка дорівнює 97 сантиметрам. Товщина клинка – 3.2 міліметри. Важить 115 грам.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж складаний; _x000D_
- колір зелений; _x000D_
- форма клинка: drop point; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- нейлоновий чохол; _x000D_
- замок різновиду Liner Lock; _x000D_
- клинок із сталі марки CPM 20CV; _x000D_
- рукоятка з мікарти; _x000D_
- довжина повна: 21,3 сантиметри; _x000D_
- довжина у закритому вигляді: 11,8 сантиметра; _x000D_
- довжина леза: 9,7 сантиметрів; _x000D_
- товщина клинка: 3.2 міліметри; _x000D_
- важить 115 грам. _x000D_
_x000D_
Артикул виробника: WE21045-2
id am-61101
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | We Knife |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 115 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 9.7 см |
| Общая длина | 21.3 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 16 066 ₴











