
Ніж складаний туристичний Civivi Praxis, (9.5 см) 9Cr18MoV / G10 зелений
4 600 ₴
- В наличии
- Код: 161767
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис Ніж складаний Civivi Praxis C803F
_x000D__x000D_ Складаний ніж Civivi Praxis C803F є зручним кишеньковим інструментом, який досить великий. Його великі габарити сприяють комфортному утриманню для тих, хто має велику долоню. Модель має кулькові підшипники, а ножовим механізмом служить замок Liner Lock. Таким чином, ваші пальці у безпеці, коли ви використовуєте цей ніж._x000D_
_x000D__x000D_ Форма леза: drop point. Такий різновид клинка ефективний при виконанні колючих і ріжучих операцій. Ніж раціонально використовувати у туризмі та різних видах активного відпочинку. В основі клинка – сталь марки 9Cr18MoV. Нержавіюча сталь легко піддається заточуванню, а згодом надовго зберігає гостроту ріжучої кромки._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка виготовлена із склотекстоліту G10. Міцний та легкий матеріал із скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура чудово лежить у руці та забезпечує достатнє захоплення. Є кліпса, щоб можна було закріпити інструмент на кишені, прикріпити його до пояса або зафіксувати на рюкзаку._x000D_
_x000D__x000D_ Довжина загальна ножа становить 21,4 сантиметри, довжина у складеному положенні дорівнює 11,9 сантиметрів. Довжина клинка дорівнює 95 сантиметрам. Товщина леза становить 3 міліметри. Важить ніж 125 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір зелений; _x000D_
- лезо форми drop point; _x000D_
- замок різновиду Liner Lock; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- матеріал клинка: сталь марки 9Cr18MoV; _x000D_
- ручка зі склотекстоліту G10; _x000D_
- довжина загальна: 21,4 сантиметри; _x000D_
- довжина у складеному вигляді: 11,9 сантиметра; _x000D_
- довжина леза: 9,5 сантиметрів; _x000D_
- товщина леза: 3 міліметри; _x000D_
- вага: 125 грам. _x000D_
Артикул виробника: C803F
id am-61112
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 125 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 9.5 см |
| Общая длина | 21.4 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 4 600 ₴










