
Ніж складаний туристичний Civivi Brazen, (8.8 см) 14C28N / G10 чорний
5 393 ₴
- В наличии
- Код: 161769
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис Ніж складаний Civivi Brazen C2102C
_x000D__x000D_ Civivi Brazen C2102C є складним ножем кишенькового формату, який зручний для щоденного застосування. Модель має ергономічну та комфортну рукоятку з виїмкою, тому утримувати зручно при будь-якому захопленні. Цей інструмент безпечний, він має ножовий механізм типу Liner Lock. Ви можете не побоюватися порізів під час роботи з цим ножем._x000D_
_x000D__x000D_ Модель має лезо форми drop point, що зручна та ефективна як при колючих, так і ріжучих рухах. В основі клинка – сталь марки Sandvik 14C28N. Ця марка стали добре захищена від корозії, крім того надовго зберігає гостроту ріжучої кромки. У разі потреби таку сталь легко заточувати. Ніж простий та практичний у використанні._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка моделі зроблена із застосуванням склотекстоліту G10. Міцний та легкий матеріал із скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура чудово лежить у руці та забезпечує достатнє захоплення. Ніж має кліпсу, за допомогою якої легко закріпити на рюкзаку, сумці, підвісити до кишені або на поясі._x000D_
_x000D__x000D_ Повна довжина ножа досягає 20,3 сантиметра, довжина у закритому вигляді дорівнює 11,5 сантиметрам. Довжина леза становить 8,8 сантиметра, яке товщина дорівнює трьом міліметрам. Важить 110 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір чорний; _x000D_
- форма леза: drop point; _x000D_
- тип замку: Liner Lock; _x000D_
- керамічні шарикопідшипники; _x000D_
- лезо зі сталі Sandvik 14C28N; _x000D_
- ручка зі склотекстоліту G10; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- довжина повна: 20,3 см; _x000D_
- довжина у закритому положенні: 11,5 сантиметра; _x000D_
- довжина клинка: 8,8 сантиметрів; _x000D_
- товщина клинка: 3 міліметри; _x000D_
- важить 110 грам. _x000D_
Артикул виробника: C2102C
id am-61115
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 110 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 8.8 см |
| Общая длина | 20.3 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 5 393 ₴










