
Ніж складаний Weknife Kitefin 2001G
16 443 ₴
- В наличии
- Код: 161771
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис Ніж складаний Weknife Kitefin 2001G
_x000D__x000D_ Складаний ніж Weknife Kitefin 2001G є гарним та тонким, легким інструментом, який підійде з метою щоденного застосування. Зручна та міцна рукоятка, модель характеризується, як фліппер – вона плавно відкривається та закривається, забезпечуючи вам безпечну експлуатацію. Керамічні кулькові підшипники роблять плавнішим хід леза, а керамічна стопорна кулька збільшує термін служби даного ножа._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо має форму drop point, що робить ніж універсальним – він однаково добре справляється як з нарізуванням, так і з розколюванням. В основі клинка - сталь марки CPM S35VN з твердістю близько 61 одиницю за шкалою Роквелла. Це нержавіючий сплав, який добре утримує заточування._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка ножа виготовлена з міцного та зносостійкого титану. Є кліпса для зручної фіксації ножа. Загальна довжина досягає 18,9 сантиметра, довжина у складеному вигляді дорівнює 10,8 сантиметрів. Клинок у довжину становить 8,2 сантиметри, а товщина леза – два з половиною міліметри._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір чорний; _x000D_
- лезо форми drop point; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- матеріал клинка: сталь марки CPM S35VN; _x000D_
- твердість: 61 одиниця за шкалою Роквелла; _x000D_
- матеріал рукояті: титан; _x000D_
- довжина повна: 18,9 см; _x000D_
- довжина у складеному вигляді: 10,8 сантиметра; _x000D_
- довжина клинка: 8,2 сантиметри; _x000D_
- товщина клинка: 2,5 мм. _x000D_
Артикул виробника: 2001G
id am-61121
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | We Knife |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал рукоятки | Титан |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 8.2 см |
| Общая длина | 18.9 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.5 см |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 16 443 ₴









