
Намет двомісний Naturehike P-Series NH18Z022-P, 210T/65D, темно-синій
5 289 ₴
- В наличии
- Код: 162013
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис намету двомісного Naturehike P-Series NH18Z022-P, 210T/65D, темно-синього
Намет в себе вміщує двох туристів. Він комфортний, практичний, і його можна швидко і відносно легко встановити. Зроблений з таких матеріалів, як: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд. Добре вентилюється, перебування всередині буде вельми затишним. Жердини для установки моделі-міцні і надійні, виготовлені зі сплаву алюмінію 7001. Тому сама конструкція також досить міцна і добротна. Колір моделі - темно-синій.
Характеристика
- намет для двох туристів;
- тип - півсфера;
- виготовлена з поліестеру 210 Т, тканини Оксфорд;
- каркас зі сплаву алюмінію 7001;
- габарити намету: 200*(130+45)*100 сантиметрів;
- вага становить 2,1 кілограма;
- комплектація: 15 кілочок, 6 вітрових мотузок, дві жердини, сумка для зберігання.
Артикул виробника: 6927595783597
id am-61654
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 2.1 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Ширина | 175 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний слой | поліестер 210 Т, тканина Оксфорд |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 200 м |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Назначение | для піших та гірських походів , для полювання , для туризму , для риболовлі |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тамбур | є |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
Информация для заказа
- Цена: 5 289 ₴







