
Ніж складаний кишеньковий Civivi ODD 22, (7.5 см) 14C28N / G10 чорний
4 769 ₴
- В наличии
- Код: 161875
- +380 (67) 249-48-482ий

Опис складаного ножа Civivi ODD 22 C21032-1
_x000D_ _x000D_ODD 22 - лінійка стильних складаних ножів EDC є спільною роботою команди Civivi та чудового ножового майстра зі США Geoff "Tuff Knives" Blauvelt.
_x000D_ _x000D_Геофф Блаувелт (Geoff Blauvelt) - засновник і власник компанії TuffKnives - американський найфмейкер, якому подобається "перетворювати прості старі серійні ножі на витвори мистецтва", а також створювати ножі за власними унікальними дизайн-проектами. Проживаючи в штаті Пенсільванія, більшу частину свого часу Геофф проводить оточений різальними інструментами, власними творами, а також тими, що надсилають йому на художню обробку клієнти.
_x000D_ _x000D_В цій моделі використовується лезо зі сталі марки Sandvik 14C28N, яке може відкриватися як за допомогою стандартних сталевого плавника, так і фліпером.
_x000D_ _x000D_Лезо фіксується за допомогою сталевого замка Liner-Lock. Воно виготовлено з 14C28N Sandvik – сталь, яка характеризується з підвищеною стійкістю до корозії. Матеріал 14C28N майже не включає домішок, таких як фосфор та сірка, тому допускається контакт із харчовими продуктами. Додатково лезо має чорне покриття, яке маскує подряпини.
_x000D_ _x000D_Ручка стильна та практична, вона виконана з якісного і міцного матеріалу - склотекстоліту G10. В його основі склотканина та епоксидна смола. Такий матеріал є довговічним, тому ідеально підходить для роботи в несприятливих умовах. G10 також ударостійкий, відмінно переносить вологу, матеріал можна фарбувати. Слід зауважити, що є схожість з Мікартою, але міцніше, проявляє вогнестійкості властивості. Завдяки такій ручці ніж добре лежить у руці.
_x000D_ _x000D_Розкрити ніж дуже просто і швидко, завдяки системі Liner Lock це вдасться зробити лише однією рукою. Фіксація леза відбувається миттєво, завдяки чому забезпечується комфортне використання.
_x000D_ _x000D_Для зручності носіння ніж оснащений кишеньковою кліпсою глибокої посадки.
_x000D_ _x000D_Особливості
_x000D_ _x000D_- _x000D_
_x000D_
- довжина леза складає 8,5 см; _x000D_ _x000D_
- надійний механізм блокування леза; _x000D_ _x000D_
- широка ручка для зручного захвату; _x000D_ _x000D_
- підходить для виконання точних завдань; _x000D_ _x000D_
- міцний і легкий матеріал ручки; _x000D_ _x000D_
- довгий час зберігає гостроту. _x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C21032-1
id am-62709
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 103.9 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75.4 мм |
| Довжина рукояті | 105.8 мм |
| Общая длина | 181.2 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Цена: 4 769 ₴










