
Опис ножа Civivi Tamashii C19046-2
_x000D_Дизайн ножа Civivi Tamashii розроблений Бобом Терзуолою.
_x000D_Боб Терзуола – один із найвідоміших у світі найфмейкерів. Боб італієць американського походження. Він створив чимало культових моделей ножів і з фіксованим, і зі складеним лезом.
_x000D_Боб – людина, яка ввела у найф мейкерство використання нових матеріалів, наприклад кайдекс, титан та скловолокно G10. Він перший поставив шайбу на обух фолдера для відкривання ножа однією рукою та перший, хто почав використовувати на складниках кліпсу для носіння на кишені. Тобто все те, що зараз здається звичайним та загальноприйнятим, почалося саме з цього майстра.
_x000D_Боб Терзуола – автор книги про конструкцію складаного тактичного ножа, за якою навчалося не одне покоління найфмейкерів. Взагалі, Боб дуже багато часу присвятив розробкам та створенню якісного тактичного ножа. Девіз майстра (під назвою бренду на його сайті) - "Nonquam Secundum", що означає "Другий ніколи". На цьому словосполученні базується вся філософія найфмейкера – найвища якість та бездоганність.
_x000D_Проста, але витончена ручка, наявність фальшлеза забезпечують максимальну функціональність та практичність. Такий ніж можна брати з собою в похід, підійде для кемпінгу і відпочинку на природі. Тонкий кінчик дозволяє виконувати більш точну роботу, наприклад, зняття шкіри.
_x000D_Лезо виготовлено з якісного матеріалу - сталі D2. Цей матеріал гарно зберігає гостроту, добре заточується, відрізняється особливою міцністю. D2 не відноситься до повністю нержавіючої сталі. Завдяки високого вмісту хрому в інструментальній сталі відрізняється гарною стійкістю до корозії в порівнянні з високовуглецевими сталями. Слід очищувати лезо після кожного використання, особливо після контакту з кислотами, вологою та сіллю. Лезо з сатиновим покриттям, що робить його особливим.
_x000D_Конструкція ручки проста і зручна, підійде для щоденного використання. За рахунок мінімалістичності забезпечується максимальна практичність ножа. Покриття ручки - якісний та надійний матеріал G10 зеленого кольору. Характеризується довговічністю, добре зберігає гарний вигляд. Ручка зручно лежить у руці, є виїмки для великого пальця для гарного захвату.
_x000D_Ніж Tamashii зручно носити в чохлі з kydex, що входить у комплект. Фіксація на поясі можлива за допомогою кліпси.
_x000D_Особливості
_x000D_- _x000D_
- сталеве лезо D2 з сатиновим покриттям; _x000D_
- зелена ручка G-10 з канавкою для пальців; _x000D_
- міцна стаціонарна конструкція леза; _x000D_
- кріплення T-Clip, чохол Kydex і шнурок для носіння. _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C19046-2
id am-62713
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 125.8 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 103.3 мм |
| Довжина рукояті | 120.2 мм |
| Общая длина | 223.5 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
- Цена: 6 342 ₴







