
Ніж складаний Roxon S502U, чорний
1 363 ₴
- В наличии
- Код: 161898
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Roxon S502U; чорного:
_x000D__x000D_ Roxon S502U — це складаний EDC ніж із мінімальним дизайном. Інструмент підійде для використання як у побутових; так і в польових умовах та стане стильним доповненням будь-якого образу._x000D_
_x000D_Функціональний ніж зі змінними клинками
_x000D__x000D_ Модель відноситься до мультифункціональних інструментів. У базовій комплектації ніж оснащений клинком із профілем Drop Point — однією з найпопулярніших форм у різальних інструментах повсякденного та туристичного призначення. Цей профіль має низхідну до вістря лінію обуха і характеризується універсальністю в експлуатації: довге лезо можна застосовувати у будь-яких роботах; що вимагають точного і акуратного різу; а гострий кінчик підходить для колючих завдань._x000D_
_x000D__x000D_ У Roxon S502U передбачена можливість заміни основного клинка на 13 варіантів різної форми; що підходять під різноматні ситуації (змінні клинки купуються окремо). Серед змінних клинків доступні такі варіанти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- BA02 – Американський танто; _x000D_
- BA03 – Clip Point; _x000D_
- BA04 – Straight; _x000D_
- BA05 – Клинок із серрейторним лезом; _x000D_
- BA06 – Talon; _x000D_
- BA07 – Spear Point; _x000D_
- BA08 – Cutting; _x000D_
- BA09 – Sheepfoot; _x000D_
- BA10 – Sprey Point; _x000D_
- BA11 – Curved; _x000D_
- BA12 – Серейторна пилка; _x000D_
- BA13 – Electric; _x000D_
- BA16 – Напилок. _x000D_
_x000D_ Щоб змінити клинок; необхідно при закритому інструменті зсунути в центр два блокіратори; що знаходяться у передній і задній сторонах рукоятки. Ніж розбирається на три складові. Після заміни клинка на інший необхідно зібрати частини конструкції і зафіксувати їх за допомогою блокіраторів; помістивши їх у вихідне положення. У всіх клинках передбачено отвір; що допомагає швидко розкрити інструмент однією рукою._x000D_
_x000D_Конструкція з нержавіючих та удароміцних матеріалів
_x000D__x000D_ Основний клинок Roxon S502U виготовлений зі сталі 8Cr13MoV. Її головна перевага — оптимальний баланс між міцнісними; антикорозійними та ріжучими характеристиками; які гарантують стабільність інструменту при використанні у будь-яких умовах. Лезо легко піддається заточуванню і не потребує регулярної правки завдяки твердості металу близько 56-59 HRC._x000D_
_x000D__x000D_ У виробництві решти конструкції застосовується сталь марки AISI 420. У зміцненому стані її твердість коливається в межах 50-55 HRC; що робить її досить пластичною і запобігає появі пошкоджень у разі удару при падінні. Метал витримує вплив екстремально високих температур; а включення хрому ±13% наділяє його стійкістю до окислення._x000D_
_x000D__x000D_ По обидва боки на рукоятці ножа присутні склотекстолітові накладки чорного кольору. Композит G10 виробляється з комбінації скловолокна та епоксидної смоли; яка твердне під впливом жару та формує матеріал підвищеної міцності. Склотекстоліт не боїться тривалого впливу кислот; солоної води; УФ-променів. Крім того; його шорстка поверхня сприяє надійному утриманню інструменту._x000D_
_x000D_Компактні розміри для зручного носіння
_x000D__x000D_ Довжина основного клинка Roxon S502U складає 71.7 міліметрів. У складеному положенні він повністю приховується в рукоятку розміром 107.5 х 27.7 х 16.9 міліметрів._x000D_
_x000D__x000D_ Оскільки вага моделі дорівнює всього 88.4 грамам; її зручно носити в кишені сумки або одягу; щоб під рукою завжди був гострий інструмент на непередбачений випадок._x000D_
_x000D_Особливості:
_x000D_- _x000D_
- функціональний EDC ніж зі складаною конструкцією; _x000D_
- колір – чорний; _x000D_
- форма основного клинка – Drop Point; _x000D_
- ніж виготовлений зі сталей 8Cr13MoV та 420; _x000D_
- можливість заміни клинка на один із 13 варіантів з іншим профілем; _x000D_
- конструкція розбирається на 3 частини та утримується двома блокіраторами; _x000D_
- матеріал накладок – склотекстоліт G10; _x000D_
- у відкритому положенні розміри інструменту становлять 179.9 х 27.7 х 16.9 мм; _x000D_
- розміри у складеному вигляді – 107.5 х 27.7 х 16.9 мм; _x000D_
- вага – 88.4 г. _x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: S502U
id am-62735
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ROXON |
| Страна производитель | Китай |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 88.4 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний , мисливський , рибальський , універсальний , армійські |
| Гарантийный срок | 300 |
| Гарантія | 25 років |
| Довжина в складеному стані | 107.5 мм |
| Довжина клинка | 71.7 мм |
| Общая длина | 179.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 56-59 HRC |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 363 ₴










