
Спальник дитячий з капюшоном Naturehike B180 CNH22SD001, бежевий
4 743 ₴
- В наличии
- Код: 162139
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис спальника з капюшоном Naturehike дитячого B180 CNH22SD001, бежевого
Дитячий спальний мішок Naturehike Glamping підійде для дітей під час походу або пікніку з сім’єю. Виріб приємного бежевого кольору з простим дизайном, легко переться і не втрачає приємний зовнішній вигляд з часом.
Важливою характеристикою такого спальника є те, що тканина забезпечує гарну вентиляцію. Оскільки температура тіла дитини завжди вища, при використанні спального мішка виділяється більше тепла.
Матеріал поверхні — поліестер, м’яка, приємна до шкіри, дихаюча. Цей матеріал є гіпоалергенним, тому після контакту з дитячою шкірою не викликає подразнень та висипань. Оздоблювальний матеріал надзвичайно м’який, приємний на шкірі, допомагає дітям і навіть дорослим відчувати себе надзвичайно комфортно.
Такий спальник зручний для дитини та безпечний для використання на відкритому просторі, а також в наметі.
Комфортне використання спальника за температури в межах 12°C, допускається використовувати з обмеженнями при температурі 5°C.
Поверхня досить гладка, її легко відіпрати або почистити вручну.
Вага всього 1,8 кг. Підходить для дітей з максимальним зростом 150 см або менше. Для комфортного транспортування є сумка розміром 45 x 27 x 18 см.
Температурна шкала:
- Комфортна температура: +12°C
- Гранична температура: +5°C
- Екстремальна температура: -8°C
Характеристики:
- зручний і комфортний;
- виготовлений із гіпоалергенних матеріалів;
- підкладка з бавовни;
- розмір спальника складає 75 х 160 см;
- можна прати в пральній машині.
Артикул виробника: 6927595799611
id am-63000
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Вес | |
| Вес | 1.8 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 160 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал | поліестер, бавовна |
| Тип товара | Спальники |
| Форма | кокон |
| Ширина в ногах | 75 см |
| Ширина в узголів'я | 75 см |
- Цена: 4 743 ₴











