
Ніж складаний кишеньковий Ruike M662-TZ, (7.4 см) steel 154СМ / TC4 (титан) + G10 чорний
4 106 ₴
- В наличии
- Код: 161964
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Ruike M662-TZ:
_x000D__x000D_ Модель M662-TZ — це переосмислення ножа P662-B, який давно полюбився багатьом користувачам і знаходиться в топі найпопулярніших інструментів компанії Ruike. Ніж є уособленням стилю й простоти, що робить його ергономічним і зручним в експлуатації._x000D_
_x000D__x000D_ Для надання клинку високої міцності та довговічності, у його виробництві використовується сталь 154СМ. Вона є преміальною маркою, що містить велику кількість хрому (±14%) і вуглецю (1.1%). Хром наділяє метал корозійною стійкістю, а вуглець підвищує твердість клинка для запобігання появі дрібних пошкоджень крайки._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок Ruike M662-TZ має незвичайну форму wharncliffe, що підходить для акуратних розрізів. Твердість сталі дорівнює значенню 58-60 HRC, і з урахуванням товщини леза 3.5 мм, це дає ножу можливість витримувати підвищені навантаження. Довжина клинка складає 74 мм. Оздоблення Bead Blasted надає сталі матовість, яка приховує невеликі подряпини на поверхні._x000D_
_x000D__x000D_ У основі клинка знаходиться шпеньок, при упорі на який можна швидко відкрити клинок до фіксації. Лезо утримується за допомогою замка Frame Lock і закривається однією рукою, щоб користувач витрачав на це мінімум часу. Множинні насічки з боку обуха, ближче до основи клинка, виконують роль упору під палець, якщо планується проколювати або різати особливо щільні предмети._x000D_
_x000D__x000D_ Руків’я є комбінованим. Одна сторона виготовлена з титану ТС4, а інша — зі склотекстоліту G10. Титан є повністю нержавіючим і знижує вагу конструкції до 60 грамів. Склотекстоліт полегшує утримання інструменту внаслідок шорсткої поверхні, тому ніж не вислизає навіть із мокрої долоні. При цьому обидва матеріали швидко очищаються, що особливо важливо у польових умовах. У хвості руків’я є кишенькова кліпса, зафіксована двома гвинтами. Завдяки її специфіці ніж можна носити в кишені одягу абсолютно непомітно для інших людей._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж Ruike для повсякденних завдань; _x000D_
- є переробленою версією ножа P662-B; _x000D_
- матеріал клинка – преміальна марка сталі 154СМ; _x000D_
- твердість сталі – 58-60 HRC; _x000D_
- форма клинка – Wharncliffe; _x000D_
- оздоблення клинка – Bead Blasted; _x000D_
- швидке відкриття за допомогою шпенька; _x000D_
- замок – Frame Lock; _x000D_
- комбіноване руків’я – титан ТС4 та композит G10; _x000D_
- клинок із прямим заточуванням довжиною 74 мм; _x000D_
- товщина в обуху – 3.5 мм; _x000D_
- при відкритті довжина конструкції сягає 169 мм; _x000D_
- вага разом із кишеньковою кліпсою – 60 г. _x000D_
_x000D_
Артикул виробника: M662-TZ
id am-63336
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 60 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Общая длина | 169 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | кишеньковий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
- Цена: 4 106 ₴











