
Ніж складаний кишеньковий Ruike M671-TZ, (7 см) steel 154СМ / TC4 (титан) сірий
5 406 ₴
- В наличии
- Код: 161965
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Ruike M671-TZ:
_x000D__x000D_ Складана модель Ruike M671-TZ відрізняється високими показниками різу, а ергономіка руків’я дозволяє власнику зручно утримувати інструмент та зосередитися на виконанні поставлених завдань. Цей ніж є переробленою моделлю P671-CB, в якій було змінено матеріали для продовження терміну служби конструкції._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок форми Clip Point має особливо гострий кінчик. З його допомогою можна проколювати різні матеріали та робити точні надрізи. Сталь клинка — 154СМ виробництва США. Вона входить до преміальних сталей і може похвалитися стійкістю до корозії та високою міцністю. Твердість клинка знаходиться в межах від 58 до 60 HRC, тому він підходить не тільки для різання харчових продуктів, мотузок або шнурів, але й набагато щільніших матеріалів, включаючи пластикові вироби або гілки дерев. Оздоблення клинка під назвою «Bead Blast» робить його поверхню матовою, що є не тільки естетично привабливим дизайнерським рішенням, але також виконує корисну функцію — матування дрібних подряпин та інших дефектів, які виникають внаслідок тривалої експлуатації._x000D_
_x000D__x000D_ Модель M671-TZ можна швидко розкрити кількома способами: за допомогою шпенька або переднього плавця. Механізм Frame Lock міцно утримує лезо у відкритому положенні, зводячи нанівець ризик випадкового закриття конструкції._x000D_
_x000D__x000D_ Руків’я ножа є повністю металевим. У його виробництві застосовується особливо міцний титановий метал ТС4. Серед його переваг: висока міцність, несприйнятливість до іржавіння під впливом вологи, мастил та кислот, а також низька вага, завдяки чому інструмент важить не більше 99 грамів._x000D_
_x000D__x000D_ Конструкцію доповнює кліпса знімного типу та широкий отвір, який призначений для кріплення темляка._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- суцільнометалевий EDC ніж із прямим заточуванням; _x000D_
- форма клинка – Clip Point; _x000D_
- матеріал клинка – американська сталь 154СМ з обробкою Bead Blast; _x000D_
- твердість сталі – 58-60 HRC; _x000D_
- декілька варіантів швидкого розкриття конструкції; _x000D_
- тип замку – Frame Lock; _x000D_
- руків’я з титану ТС4; _x000D_
- загальна довжина - 164 мм; _x000D_
- довжина клинка – 70 мм; _x000D_
- товщина обуха – 3.5 мм; _x000D_
- довжина руків’я – 94 мм; _x000D_
- вага – 99 г; _x000D_
- є кишенькова кліпса та отвір для темляка. _x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: M671-TZ
id am-63337
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 99 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Общая длина | 164 мм |
| Колір рукоятки | сталевий |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | кишеньковий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Цена: 5 406 ₴










