
Складане відро для води з ПВХ Naturehike NH20SJ040, 20 л, світло-коричневий
726 ₴
- В наличии
- Код: 162227
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Опис відра складаного Naturehike Round bucket PVC 20 л NH20SJ040 coffee:
Відро складане - чудовий помічник на відпочинку на природі в кемпінгу або в поході. У відрі легко переносити воду, мити овочі і фрукти, або охолоджувати напої. Відро легко складається. Займає дуже мало місця в рюкзаку. Відро легке і компактне, тому підійде для походів.
Характеристика:
- Матеріал: тканина сітки ПВК, стрічка: поліпропілен;
- Розмір в розкладеному вигляді: 33 * 25 см;;
- Розмір в складеному вигляді: 33 * 2 см;
- Вага: 310 г.
Артикул виробника: 6927595764633
id am-64293
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Полипропилен |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 310 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Объем | 20 л |
| Размер | 33 x 25 см Ш х Д х В |
| Тип | відро |
| Тип товара | Товари для туризму |
Информация для заказа
- Цена: 726 ₴





