
Ніж складаний туристичний Sencut Mims, (8.8 см) 9Cr18MoV / G10 чорний
3 885 ₴
- В наличии
- Код: 162050
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис складаного ножа Sencut Mims S21013-1:
_x000D__x000D_ Складана модель Sencut Mims — це ідеальний компаньйон у повсякденних подорожах та на заміському відпочинку, де гострий та ергономічний інструмент є обов'язковим атрибутом для успішного виконання поставлених завдань. Конструкція з лаконічним дизайном оснащена мінімальною кількістю деталей, тому має тривалий термін служби, на що також впливає застосування удароміцних матеріалів._x000D_
_x000D__x000D_ Високоякісна сталь нержавіюча 9Cr18MoV є матеріалом клинка. Вміст ±18% хрому та ±0.9% вуглецю забезпечує металу міцність і несприйнятливість до корозії, тоді як легувальні елементи у вигляді 1.3% молібдену, 0.8% кремнію та 0.12% ванадію підвищують стійкість клинка до зношування. Марка відрізняється високою твердістю у діапазоні 58-60 HRC. Сатиновий фініш служить окрасою клинка, яка також усуває відблиски та приховує відбитки пальців._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок із профілем drop point підходить для різання та проколювання різних матеріалів — від харчових продуктів до натуральної деревини. Довжина клинка досягає 88.3 мм, а товщина — 3 мм. Щоб дістати його з руківʼя, потрібно натиснути на фліпер. Ще один метод відкривання пропонує наскрізний отвір у клинку, що також знижує вагу конструкції до 103.2 грамів. Лезо замикається за допомогою замку liner lock._x000D_
_x000D__x000D_ По обидва боки руківʼя закріплені плашки з шорсткою поверхнею. Їхній матеріал — склопластик G10. Як прикрасу конструкції можна використовувати темляк, просмикнутий в отвір, який знаходиться у хвості руківʼя. Кліпса Tip-Up виготовлена з нержавіючої сталі та дає користувачеві можливість практично повністю сховати складаний ніж у кишені._x000D_
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний EDC ніж із клинком drop point; _x000D_
- матеріал клинка – сталь 9Cr18MoV (58-60 HRC); _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- фінішна обробка – сатинування; _x000D_
- замок liner lock + осьовий вузол на керамічному кульковальнику; _x000D_
- матеріал плашок на руківʼї – склотекстоліт G10; _x000D_
- довжина у розкритому положенні – 204.6 мм; _x000D_
- довжина складеного ножа – 116.3 мм; _x000D_
- довжина клинка – 88.3 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3 мм; _x000D_
- товщина руківʼя – 12 мм; _x000D_
- вага – 103.2 г. _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: S21013-1
id am-64313
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 103.2 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 116.3 мм |
| Довжина клинка | 88.3 мм |
| Общая длина | 204.6 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 3 885 ₴








