
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) Damascus / карбоновий Fiber
7 837 ₴
- В наличии
- Код: 162065
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907C-DS2:
_x000D__x000D_ Модель Civivi Elementum — це стильний EDC ніж, який є бестселером асортименту, завоювавши серця ножаманів у всьому світі завдяки поєднанню функціональності, ергономіки та естетичної краси. Клинок довжиною 75.2 мм має класичну форму drop point, яка дозволяє виконувати інструментом завдання широкого спектру. При цьому руківʼя з плавними вигинами надійно лягає у долоню, що робить експлуатацію гранично безпечною._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо моделі виготовлено з дамаської сталі. Метал характеризується міцністю, тривалістю утримання заточування та твердістю в межах 58-60 HRC. Приємний бонус — унікальний зовнішній вигляд сталі. Оскільки до її складу входить кілька металів, поверхня клинка покрита дрібними візерунками, які є яскравою прикрасою загального дизайну._x000D_
_x000D__x000D_ Плавне відкривання клинка забезпечується завдяки керамічним кульковальникам в основі конструкції. Щоб відкрити лезо до фіксації, достатньо натиснути на плавець з нержавіючої сталі. Ніж відкривається з характерним клацанням, що вказує на готовність інструменту до роботи. Як запірний механізм використовується замок liner lock._x000D_
_x000D__x000D_ Руківʼя ножа не поступається клинку в ефектності. Матеріал накладок — вуглецеве волокно (карбон) із включенням частинок смоли. З сильних сторін карбону: стійкість до зношування, ударних навантажень, впливу високих і низьких температур, а також несприйнятливість до вологи. На руківʼї можна закріпити темляк — для цього передбачено хвостовий отвір._x000D_
_x000D__x000D_ З правого боку руківʼя є чорна кліпса зі сталі. Разом з нею складаний ніж важить 77.7 грамів._x000D_
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний EDC ніж, бестселер бренду Civivi у новому дизайні; _x000D_
- клинок з дамаської сталі; _x000D_
- твердість клинка – 58-60 HRC; _x000D_
- форма клинка – drop point; _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- блокувальний механізм – замок liner lock; _x000D_
- матеріал руківʼя – вуглецеве волокно + смола; _x000D_
- є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі; _x000D_
- повна довжина – 177.6 мм; _x000D_
- довжина клинка – 75.2 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3 мм; _x000D_
- довжина руківʼя – 102.4 мм; _x000D_
- товщина руківʼя – 12.6 мм; _x000D_
- вага – 77.7 г. _x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C907C-DS2
id am-64338
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 77.7 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 102.4 мм |
| Довжина клинка | 75.2 мм |
| Общая длина | 177.6 мм |
| Колір рукоятки | чорний , сірий |
| Марка сталі | Damascus |
| Материал рукоятки | Carbon Fiber |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 7 837 ₴








