
Ніж фіксований тактичний Civivi Orthrus, (9.6 см) Nitro-V / G10 чорний
9 202 ₴
- В наличии
- Код: 162080
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Civivi Orthrus C20037B-1:
_x000D__x000D_ Тактичний ніж від Civivi передбачає встановлення клинка в одному з двох положень на вибір: у класичному прямому або під нахилом близько 45° в стилі керамбіт. Нахил леза з наступною фіксацією здійснюється натисканням кнопки. Це рішення у поєднанні з незвичайною формою конструкції, продуманої до дрібниць колишнім морським піхотинцем Тоні Сентманатом (Tony Sentmanat), привело інструмент до перемоги на міжнародній виставці ножів Blade Show 2022 у номінації «Найінноваційніший дизайн»._x000D_
_x000D__x000D_ У виробництві клинка використана сталь Nitro-V твердістю 58-60 HRC. Марка має високий попит завдяки збалансованому складу з включенням ванадію та азоту, які посилюють позитивні властивості хрому та вуглецю, підвищують корозійну стійкість металу та його характеристики міцності. Клинок відрізняється неоднорідною поверхнею, яка є результатом галтування (stonewash) металу на фінішному етапі виробництва. Обробка робить метал матовим, тому на ньому не так помітно відбитки пальців і дрібні потертості._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок має двостороннє заточування й тонке вістря, що покращує проникні можливості ножа. Частина леза з серейторною крайкою призначена для різання волокнистих матеріалів, наприклад, шнурів і строп. Довжина клинка дорівнює 95.5 мм при товщині 3 мм._x000D_
_x000D__x000D_ Щоб модель довжиною 204.8 мм не вислизала з руки, її руківʼя доповнено парою накладок з ребристою поверхнею. Їх матеріал — ударостійкий склотекстоліт G10 чорного кольору. Хвіст руківʼя вінчає широкий отвір для темляка._x000D_
_x000D__x000D_ Попри фіксовану конструкцію вагою 138.2 грами, ніж зручно носити завдяки піхвам із жорсткого кайдекса. У піхвах передбачено отвір для зливу води та поясний T-подібний затискач, спроєктований Бобом Терзуола (Bob Terzuola)._x000D_
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- тактичний ніж, створений за дизайном Тоні Сентманата; _x000D_
- колір – чорний; _x000D_
- матеріал клинка – сталь Nitro-V (58-60 HRC); _x000D_
- обробка клинка – галтування black stonewash; _x000D_
- двостороннє заточування клинка з частково серейторним лезом; _x000D_
- можливість зміни положення клинка натисканням кнопки; _x000D_
- матеріал накладок на руківʼї – склотекстоліт G10; _x000D_
- до набору входять піхви з кайдекса; _x000D_
- повна довжина – 204.8 мм; _x000D_
- довжина клинка – 95.5 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3 мм; _x000D_
- довжина руківʼя – 109.3 мм; _x000D_
- товщина руківʼя – 14 мм; _x000D_
- вага – 138.2 г. _x000D_
Артикул виробника: C20037B-1
id am-64360
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 138.2 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 95.5 мм |
| Общая длина | 204.8 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий, серейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Чохол / піхви | Є |
- Цена: 9 202 ₴









