
Чохол рулон для ножів Civivi CG-25B, чорний
635 ₴
- В наличии
- Код: 162081
- +380 (67) 249-48-482ий

Опис чохла для ножа Civivi C-01, чорного:
_x000D_ _x000D_Зберігати та переносити складаний ніж набагато простіше та безпечніше, якщо в арсеналі є спеціальний чохол C-01 від бренду Civivi. Цей аксесуар уберігає інструмент від впливу вологи, забруднення, а також від появи подряпин на поверхні клинка та руківʼя в процесі транспортування.
_x000D_ _x000D_Чохол виготовлений з нейлону, який відрізняється водовідштовхувальними характеристиками. Щільне переплетення гладких синтетичних ниток запобігає забрудненню аксесуара й дозволяє йому переносити механічні впливи без утворення на поверхні дрібних зачіпок та інших пошкоджень. Матеріал внутрішньої підкладки — штучне хутро. Аксесуар оснащений чорною блискавкою.
_x000D_ _x000D_Розміри чохла складають 153 мм (довжина) х 69 мм (ширина) х 18 мм (товщина), тому він підходить для більшості фірмових ножів Civivi та аналогічних інструментів інших виробників. Вага аксесуара складає 45 грамів.
_x000D_ _x000D_Разом із чохлом до комплекту входить м'яка тканина для полірування ножа до дзеркального блиску.
_x000D_ _x000D_Характеристики:
_x000D_ _x000D_- _x000D_
_x000D_
- чохол на блискавці для зберігання ножа; _x000D_ _x000D_
- колір – чорний; _x000D_ _x000D_
- матеріал – нейлон; _x000D_ _x000D_
- підкладка зі штучного хутра; _x000D_ _x000D_
- довжина – 153 мм; _x000D_ _x000D_
- ширина – 69 мм; _x000D_ _x000D_
- товщина – 18 мм; _x000D_ _x000D_
- вага – 45 г; _x000D_ _x000D_
- комплект включає полірувальну тканину. _x000D_ _x000D_
Артикул виробника: CG-25B
id am-64362
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Нейлон |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 45 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 153 мм |
| Материал | Нейлон |
| Размер | 153 x 69 x 18 см Ш х Д х В |
| Тип аксессуара | Чехол |
| Тип товара | Аксесуари |
| Ширина | 69 мм |
- Цена: 635 ₴






