
Ніж складаний кишеньковий Civivi Baby Banter, (5.9 см) Nitro-V / Micarta зелений
4 912 ₴
- В наличии
- Код: 162088
- +380 (67) 249-48-482ий

Опис складаного ножа Civivi Baby Banter C19068SB-1:
_x000D_Ніж Civivi Baby Banter — компактний EDC інструмент, розроблений американським дизайнером Беном Петерсеном. Ця модель є зменшеною копією повноформатного аналога Civivi Banter, яка адаптована під повсякденне носіння у кишені в межах міста.
_x000D_Складана конструкція складається з короткого клинка довжиною 59.4 мм та руківʼя, товщина якого не перевищує 10.3 мм. Матеріал клинка — високовуглецева сталь Nitro-V. Метал включає велику кількість ванадію та азоту, що підвищує стійкість до корозії. Поверхня сталі відрізняється матовістю завдяки обробці gray stonewash, в результаті якої усувається металічний блиск, а подряпини та відбитки пальців стають менш видимими.
_x000D_Клинок із прямим заточуванням розкривається за допомогою шпеника, який виготовлений з титану 6AL4V. Фіксувальний механізм — стандартний замок liner lock, є керамічний кульковальник. Додатковий комфорт експлуатації забезпечують рифлений упор під палець на обуху та виїмка під вказівний палець, що захищає від зісковзування руки на лезо.
_x000D_Плашки з мікарти на руківʼї не деформуються та не тріскаються у разі механічного впливу, а також не вбирають неприємні запахи. Краї спеціально закруглені, щоб руківʼя не давило долоню. У хвості конструкції є двопозиційний затискач з нержавіючої сталі та широкий отвір для темляка.
_x000D_Модель важить лише 56.8 грамів і має довжину 79.3 мм у складеному положенні.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- кишеньковий EDC ніж, зменшений варіант моделі Civivi Banter; _x000D_
- матеріал клинка – високовуглецева сталь Nitro-V; _x000D_
- твердість сталі – 59-61 HRC; _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- обробка клинка за методом gray stonewash; _x000D_
- замок liner lock; _x000D_
- відкривання за допомогою шпеника з титану 6AL4V; _x000D_
- матеріал руківʼя – мікарта; _x000D_
- довжина ножа у розкритому вигляді – 138.7 мм; _x000D_
- довжина клинка – 59.4 мм; _x000D_
- товщина клинка – 2.3 мм; _x000D_
- довжина у складеному положенні – 79.3 мм; _x000D_
- товщина руківʼя – 10.3 мм; _x000D_
- вага – 56.8 г; _x000D_
- є сталева кліпса. _x000D_
Артикул виробника: C19068SB-1
id am-64376
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 56.8 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 79.3 мм |
| Довжина клинка | 59.4 мм |
| Общая длина | 138.7 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Материал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
- Цена: 4 912 ₴









