
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) D2 / G10 бордо
4 041 ₴
- В наличии
- Код: 162093
- +380 (67) 249-48-482ий
_x000D_
_x000D_
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907A-1:
_x000D__x000D_ Модель Civivi Elementum — це стильний EDC ніж, який є бестселером асортименту, завоювавши серця ножаманів у всьому світі завдяки поєднанню функціональності, ергономіки та естетичної краси. Клинок довжиною 75.2 мм має класичну форму drop point, яка дозволяє виконувати інструментом завдання широкого спектру. При цьому руківʼя з плавними вигинами надійно лягає у долоню, що робить експлуатацію гранично безпечною._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо моделі виготовлено з дамаської сталі. Метал характеризується міцністю, тривалістю утримання заточування та твердістю в межах 58-60 HRC. Приємний бонус — обробка клинка методом black stonewash. Це різновид галтування, результатом якого є матова поверхня металу, що приховує відбитки пальців._x000D_
_x000D__x000D_ Плавне відкривання клинка забезпечується завдяки керамічним кульковальникам в основі конструкції. Щоб відкрити лезо до фіксації, достатньо натиснути на плавець з нержавіючої сталі. Ніж відкривається з характерним клацанням, що вказує на готовність інструменту до роботи. Як запірний механізм використовується замок liner lock._x000D_
_x000D__x000D_ Руківʼя ножа не поступається клинку в ефектності. Матеріал накладок — склопластик G10. Із сильних сторін склотекстоліту: несприйнятливість до впливу високих і низьких температур, вологонепроникність, висока стійкість до ударів. На руківʼї можна закріпити темляк — для цього передбачено хвостовий отвір._x000D_
_x000D__x000D_ З правого боку руківʼя є чорна кліпса зі сталі. Разом з нею складаний ніж важить 82 грами._x000D_
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний EDC ніж, бестселер бренду Civivi у новому дизайні; _x000D_
- клинок з інструментальної сталі D2; _x000D_
- твердість клинка – 58-60 HRC; _x000D_
- форма клинка – drop point; _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- блокувальний механізм – замок liner lock; _x000D_
- матеріал руківʼя – склопластик G10; _x000D_
- є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі; _x000D_
- повна довжина – 177.6 мм; _x000D_
- довжина клинка – 75.2 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3 мм; _x000D_
- довжина руківʼя – 102.4 мм; _x000D_
- товщина руківʼя – 11 мм; _x000D_
- вага – 82 г. _x000D_
Артикул виробника: C907A-1
id am-64381
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 82 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 102.4 мм |
| Довжина клинка | 75.2 мм |
| Общая длина | 177.6 мм |
| Колір рукоятки | бордовий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 4 041 ₴








