
Ніж складаний туристичний Civivi Brazen, (8.8 см) D2 / G10 фіолетовий
4 938 ₴
- В наличии
- Код: 162582
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Civivi Brazen C2023D:
Складаний ніж Civivi Brazen — це витончена EDC модель, розроблена штатними дизайнерами компанії. Під час подорожі, на полюванні та риболовлі, в міських умовах — цей ніж можна носити з собою, куди б ви не прямували, фіксуючи інструмент на одязі за допомогою сталевої кліпси.
Клинок виготовлений з інструментальної сталі D2. Ця марка часто використовується виробниками у виготовленні різальних інструментів, оскільки вона демонструє високу міцність і надовго зберігає гостроту різальної крайки. Таке лезо легко заточується навіть у домашніх умовах, що особливо зручно, якщо ніж використовується на регулярній основі. Крім того, ця марка сталі є невибагливою у догляді. Від користувача потрібно лише дотримуватися простого правила — витирати клинок насухо після використання, особливо після контакту з фруктовими кислотами та сіллю.
Клинок має форму танто, яка вважається універсальною для колюче-різальних робіт. Твердість сталі на рівні 58-60 HRC перешкоджає деформуванню прямого леза та появі сколів, а обробка black stonewash приховує відбитки пальців на металі.
Довжина клинка складає 88 мм. Він легко виймається з руківʼя одним рухом завдяки керамічним кульковальникам в осьовому вузлі. Для цього достатньо натиснути на плавець фліпера або на двосторонній шпеник. У відкритому положенні клинок фіксується замком liner lock. На 3-міліметровому обуху є упор для великого пальця.
Руківʼя складається зі сталевих вкладишів з накладками зі склопластику G10. Це міцний і легкий композит, виготовлений зі скловолокна зі сполучним просоченням у вигляді епоксидної смоли. Руківʼя зручно лягає в долоню завдяки шорсткій текстурі плашок і не наминає руку під час використання ножа.
У складеному положенні довжина моделі не перевищує 114.7 мм. Сукупно з вагою, що дорівнює 108.4 г, це спрощує носіння інструмента в кишені.
Характеристики:
- складаний EDC ніж з клинком танто;
- матеріал клинка – сталь D2;
- твердість сталі – 58-60 HRC;
- тип заточування – прямий;
- обробка клинка – black stonewash;
- два варіанти відкривання ножа (плавець фліпера або двосторонній шпеник);
- керамічні кульковальники в осьовому вузлі;
- замок liner lock;
- на руківʼї є накладки зі склопластику G10;
- двопозиційна кліпса з нержавіючої сталі;
- довжина відкритого ножа – 202.7 мм;
- довжина клинка – 88 мм;
- товщина обуха – 3 мм;
- довжина закритого ножа – 114.7 мм;
- товщина руківʼя – 12 мм;
- вага – 108.4 г.
Артикул виробника: C2023D
id am-66236
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Фиолетовый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 108.4 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Довжина рукояті | 114.7 мм |
| Общая длина | 202.7 мм |
| Колір рукоятки | фіолетовий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Цена: 4 938 ₴








